Aktuality

yesLETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ    -    informaceno

cheekycheekycheeky

Nástup:  v sobotu  18. 8. 2018  v  17.00 hod    Ukončení:   v neděli  26. 8. 2018 ve 13.00 hod

Místo:  Fontána -  Hrdoňov  /Lipno/                            

Nutné vybavení: oblečení na tréninky do tělocvičny- černé kombinézy, černé elasťáky, kraťásky + tílka!!!, věci na aerobik, botasky, ponožky,  špičky, pantofle,  všechno náčiní- švihadlo, obruč, míč, stuha, kužele /to co děti mají již k dispozici/,posilovací gumy, karimatka, batoh, lahev na pití, baterka, budík - hodinky, krém na opal., repelent, pomáda na rty, gumičky + sponky !!! hygien. potřeby,  sešit, blok, psací potřeby, knížka, hry, karty apod. ,věci os. potřeby

dostatečné množství sportovního oblečení na ven - čepice, šusť. a tepl. souprava, pláštěnka, větrovka,

gumovky, botasky, pantofle, sandály, pyžamo, plavky a vybavení do vody, do bazénu,

oblečení na pokoj, kapesné dle uvážení, maska na karneval,  disko oblek, koloběžka, chrániče, helma!!  VŠECHNY VĚCI PODEPSANÉ !!!  +  pitný režim – minerálky 

ZÁKAZ – sladostí a potravin /pouze musli tyčinky/ + minerálka+ vitamíny – ale nemusí být/

               -  návštěv po celou dobu pobytu                  -  mobilních telefonů

v nutných případech /+ malé děti/ možno volat na tel. 602835075, 774992021, / ráno, večer/

Nezapomeňte se včas před soustředěním protahovat, posilovat a zlepšete fyzičku!!!

 

 

 

angeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevil

 heartMilé gymnastky,

stejně jako loni jsme úspěšnou závodní sezónu ukončily a oslavily společnou rozlučkou a teď už je před námi jen zasloužené volno a odpočinek...

Přejeme všem krásné a slunečné léto, pohodové prázdniny a hodně nových zážitků! 

A jako každý rok budeme rády, když nám pošlete svoje prázdninové gymnastické fotky - čím víc, tím líp!

Tak trénujte, foťte a užívejte parádní prázdniny!!!

Těšíme se na vás na soustředění v srpnu!heart

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

INFORMACE K PODZIMNÍMU  SOUSTŘEDĚNÍ   -  říjen 2017

 

NÁSTUP na soustředění:  ve čtvrtek  5.10. 2017   v hlavní budově /recepce – bar/

                                           Hotel FONTÁNA – HRDOŇOV   17.00  – 17.15 hod -  ne dříve!!!

PLATBA:   při nástupu  v hotovosti

S SEBOU:  vybavení na tréninky do tělocvičny – kombinézky, mikina, ponožky,

                   náčiní /švihadlo, obruč,  …/  – to co děti mají, špičky, teplákovka …

                   věci do bazénu /plavky, osuška, čepice/ a do sauny /prostěradlo, ručník/ -dle situace

                   věci osobní potřeby, hygiena, pantofle, gumičky, sponky, hry, knížka …..

                   oblečení na ven a na  pokoj,  budík nebo hodinky

JÍDLO:       stravování zajištěno 5x denně – snídaně, obědy, večeře, svačiny, pití /začínáme večeří/

                   Pitný režim během dne si zajišťuje každý sám – s sebou neperlivé minerálky na pokoj

                   a do tělocvičny.   Žádné sladkosti a zásoby jídla !!!   Zákaz  mobilních  telefonů !!!

PROGRAM:  denní  trénink MG,  aerobiku,  regenerace,  osobní volno

UKONČENÍv neděli ve 13.30 hod

Nezapomeňte omluvit děti ve škole a odhlásit obědy.                           Monika Bublíková – hl. trenérka

***********************************************************************************************************

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ PODZIM 2017

 

ŘÍJEN

5.-8.10.         PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ  ???                                                HRDOŇOV

12.-15.10.     PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ  ???                                               HRDOŇOV

21.10.            ČMP III.                                                                                         PLZEŃ

29.10.            ČMP IV.                                                                                         M. LÁZNĚ

 

LISTOPAD

4.11.               VINOHRADSKÝ POHÁR                                                             PRAHA

5.11.               ČMP V.                                                                                           BRNO

11.11.             OBLASTNÍ PŘEBOR SS                                                             MILEVSKO

18.11.             ČMP VI. MEMORIÁL M. MORÁVKOVÉ                                 PRAHA

26.11.             MČR  SS                                                                                        PRAHA

 

PROSINEC

9.12.               ČMP VIII. - finále                                                                              ČESKÉ BUDĚJOVICE 

 

LETNÍ  SOUSTŘEDĚNÍ - předběžný termín 11.– 19. Nebo 18.– 26.8. – povinné pro všechny závodnice SS  na celý pobyt !!!

DOPRAVA NA ZÁVODY:  společná pro všechna děvčata  objednaným  autobusem   !!!

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

heartNábor nových gymnastekheart

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

 

Informace

 

 

 

Nástup:  v sobotu  19. 8. 2017  v  17.00 hod.

 

Ukončení:   v neděli  27. 8. 2017 ve 13.00 hod.

 

Místo:  Fontána -  Hrdoňov  /Lipno/                                     

 

Nutné vybavení:

oblečení na tréninky do tělocvičny - černé kombinézy!!, věci na aerobik, botasky, ponožky,  špičky, pantofle,  všechno náčiní - švihadlo, obruč, míč, stuha, kužele /to co děti mají již k dispozici/, karimatka, batoh, lahev na pití, baterka, budík-hodinky, krém na opal., repelent, pomáda na rty, gumičky + sponky !!! hygien. potřeby,  sešit, blok, psací potřeby, knížka, hry, karty apod. ,věci os. potřeby,dostatečné množství sportovního oblečení na ven - čepice, šusť. a tepl. souprava, pláštěnka, větrovka, gumovky, botasky, pantofle, sandály, pyžamo, plavky a vybavení do vody, do bazénu,oblečení na pokoj, kapesné dle uvážení, maska na karneval,  disko oblek, koloběžka, chrániče, helma!! 

VŠECHNY VĚCI PODEPSANÉ !!!

 

ZÁKAZ – sladkostí a potravin /pouze musli tyčinky + minerálka+ vitamíny – ale nemusí být/

               - návštěv po celou dobu pobytu                  -  mobilních telefonů

v nutných případech /+ malé děti/ možno volat na tel. 602835075, 774992021, / ráno, večer

Vzkaz od paní trenérky Bublíkové:devil

"Všechny začněte včas s protahováním a  rozhýbáváním a také s kondičkou!

Nechci tam pak vidět žádné slzičky a skučení!wink"

 

 

 

heartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheart

Ahoj gymnastky,

konec závodní sezóny jsme oslavily rozlučkou na Meteoru a nyní je před námi už jen volno, odpočinek a prázdniny...

Přejeme vám hodně sluníčka, koupání, veselých zážitků a dobré nálady. Nezapomínejte taky cvičit, ale nezraňte se, ať se můžeme ve zdraví sejít v srpnu na soustředění  a vymyslet ty nejlepší společky pro všechny kategorie! 

Stejně jako minulý rok budeme moc rády, když nám budete posílat svoje prázdninové gymnastické fotky a doufáme, že oproti loňsku jich bude daleko víc! Tak neváhejte, trénujte, tancujte, foťte a užívejte super prázdniny!          

Parádní léto všem přeje TJ Meteorwink

 

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

 

Festival Sporťáček 2017

Srdečně zveme všechny na festival Sporťáček, kde budeme zastupovat moderní gymnastiku. Budete si moci vyzkoušet všechna náčiní, dozvíte se informace ohledně moderní gymnastiky, tréninků a můžete se i zapsat do našeho oddílu! heart


KDY?  - v sobotu 24.6.2017 od 10 do 18 hodin

KDE? - Sokolský ostrov České Budějovice 

Tak neváhej a doraž! Už se na tebe těšíme! wink


https://www.facebook.com/events/1502298853134006/?fref=ts

Výsledek obrázku pro rhythmic gymnastics ribbon

*************************

MČR v ZP a KP 

3. - 4.6. 2017 Kreslený Legrační želva izolovaných na bílém pozadí

Sportcentrum Želva Dubňany 

 

Máme radost, že i letos budeme mít početné zastoupení gymnastek našeho oddílu na Mistrovství České republiky. Ze základního programu postupuje 8 závodnic (2 soutěžní družstva), z kombinovaného programu 3 závodnice z TJ METEOR České Budějovice a 2 závodnice z oddílu TJ Sokol Milevsko v I. a II. kat. (1 soutěžní družstvo)

K postupu na republiku gratulujeme těmto závodnicím ze základního programu:

Amálce, Emičce (zástup za nemocnou Tinku), Barborce Č., Sáře, Viktorce, Klárce, Nikče B. a Marice.  smiley

Z kombinovaného programu nás budou reprezentovat:

Vanda, Kristýnka a Marťasmiley

 

Holky, přejeme hodně štěstí, odvahy a dobré nálady.

Ať se vám nacvičené sestavy vydaří!  heartyes

------------------------------------------------------------------

 

 

Krásné a pohodové vánoční svátky a do nového roku hodně štěstí a úspěchů nejen ve sportu přeje všem gymnastkám

TJ Meteor České Budějovice

 

________________________________

 

___________________

Prázdniny 2016

 

 

Milé gymnastky,

konečně tady máme léto a s ním i tolik očekávané prázdniny… Bohužel, čas letí a první jejich půlka už je za námi… Doufáme, že jste si je užily v plné parádě a na srpen máte před sebou ještě mnoho nových plánů a zábavy! Přesto ale nezapomeňte, že se blíží každoroční letní soustředění  a  je třeba myslet trochu i na cvičení a protahování….

 Budeme tedy moc rádi, když nám pošlete vaše letní gymnastické fotky, ať už od moře, jezera, z chaty nebo třeba z domova od bazénu.  Je to jen na vás….

Tak trénujte a foťte!

 

Těšíme se na vaše příspěvky a nashledanou v srpnu!!!

 

 

 

 

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

informace

 

Nástup: v sobotu 13. 8. 2016 v 17.00 hod. Ukončení: v neděli 21. 8. 2016 ve 14.00 hod

Místo: Fontána - Hrdoňov /Lipno/ Cena: 3900,- Kč /v hotovosti na schůzce/

Nutné vybavení: oblečení na tréninky do tělocvičny- černé kombinézy!!, věci na aerobik, botasky, ponožky, špičky, pantofle, všechno náčiní- švihadlo, obruč, míč, stuha,kužele (to co děti mají již k dispozici), karimatka, batoh, lahev na pití, baterka, krém na opal., repelent, pomáda na rty, gumičky + sponky !!! hygien.potřeby, budík nebo hodinky, sešit, blok, psací potřeby, knížka, hry, karty apod., dostatečné množství sportovního oblečení na ven - čepice, šusť. a tepl. souprava, pláštěnka, větrovka, gumovky, botasky, pantofle, sandály, pyžamo, plavky a vybavení do vody, do bazénu a do sauny, oblečení na pokoj, kapesné dle uvážení, maska na karneval, disko oblek, koloběžka, chrániče, helma!! VŠECHNY VĚCI PODEPSANÉ !!!

ZÁKAZ

– sladostí a potravin (pouze musli tyčinky, minerálka, vitamíny – ale nemusí být)

- návštěv po celou dobu pobytu

- mobilních telefonů

  (v nutných případech /+ malé děti/ možno volat na tel. 602835075, 774992021 / ráno, večer)

 

_________________

MG TJ METEOR ZÍSKAL NA MČR PRO JIŽNÍ ČECHY 5 MEDAILÍ A 2 MISTROVSKÉ TITULY!!!

 
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
 
Vyvrcholením jarní sezony je pro moderní gymnastky Mistrovství ČR. To se letos poprvé
 
v programech ZPMG a KPMG konalo ve Sportovní hale v Českých Budějovicích. Pořadatelství bylo
 
přiděleno českobudějovickému oddílu MG TJ Meteor. Dvoudenní závodní klání, kterému
 
předcházely měsíce příprav, začalo v sobotu základním programem a pokračovalo v neděli
 
kombinovaným programem moderní gymnastiky.
 
MČR ZÁKLADNÍ PROGRAM
 
V základním programu soutěžilo celkem 25 družstev a 25 jednotlivkyň jednotlivých kategorií
 
z 9 oblastí – krajů, které se nominovaly z oblastních přeborů.
 
Družstvo se skládá ze závodnic I., II., III. A IV. kategorie.
 
Jižní Čechy zastupovala 4 družstva /3 z postupem a 1 domácí družstvo/ složená ze závodnic
 
Meteoru ČB /15/ a GSK Tábor/1/.
 
V I. kategorii, která byla výkonnostně hodně vyrovnaná, se jihočešky výrazně neprosadily.
 
Nejlépe si vedla Karolína Kolgjeraj, která skončila na 14.místě.
 
II. kategorie přinesla Jihočeškám a Českobudějovickému Meteoru 1. Mistryni ČR v roce 2016,
 
když Klára Horká dokázala předvést sestavu se švihadlem i s obručí velmi precizně a bez chyb a
 
právem si odvezla mistrovský titul a zasloužené zlato!!! Výborný výkon předvedla i Ilona
 
Vavrochová a získala pro Jižní Čechy bronz. V těsném závěsu za medailovými pozicemi skončila
 
velmi nadějná Jasmine Štrbová – na 6. Místo ji posunula pouze nejnižší dílčí známka.
 
Ve III. Kategorii jsme se dočkaly další zlaté medaile! Klára Vejsadová po celé úspěšné sezoně
 
svoji výkonnost potvrdila a odvezla si po bezchybném výkonu titul Mistryně ČR. Dalším želízkem
 
v ohni byla Viktorie Kopečná – ta se však dopustila hned v úvodu sestavy chyby a bohužel se
 
nedočklala medaile, chyba v sestavě s obručí ji po krásně předvedeném míči odsunula na 8. Místo.
 
Ve IV. kategorii již tradičně startující Nikola Bendíková /Meteor ČB/ zacvičila s přehledem své
 
sestavy s míčem a s kuželi a potvrdila svou výbornou formu a stala se vícemistryní ve své
 
kategorii.
 
Dalším velkým úspěchem pak byl pro Jihočešky závod družstev – když družstvo Jižní Čechy 1 ve
 
složení Kolgjeraj, Horká, Kopečná, Bendíková –všechny závodnice MG TJ METEOR České
 
Budějovice – získalo stříbro a titul Vícemistryně ČR pro rok 2016!
 
MG Meteor se tak stal i nejúspěšnějším oddílem MČR!!!
 
VÝSLEDKY ZP
 
I.kat.
 
1. Vendula Štverková TJ Sokol Třebovice - Severní Morava
 
2. Kateřina Přenosilová TJ Sokol Brno Židenice – Jižní Morava
 
3. Laura Osičková SKMG Břeclav - Jižní Morava
 
………… 14. Karolína Kolgjeraj TJ Meteor České Budějovice
 
16. Liliana Zimmermanová TJ Meteor ČB
 
17. Michaela Bergerová TJ Meteor ČB
 
22. Lucie Ježková TJ Meteor ČB
 
II. kat.
 
1. Klára Horká TJ Meteor České Budějovice – Jižní Čechy
 
2. Elen Cuřínová TGK Zlín - Jižní Morava
 
3. Ilona Vavrochová TJ Meteor České Budějovice – Jižní Čechy
 
……………… 4.-6. Jasmine Štrbová TJ Meteor ČB
 
13. Magda Ryjáčková TJ Meteor ČB
 
III. kat.
 
1. Klára Vejsadová TJ Meteor České Budějovice – Jižní Čechy
 
2. Eliška Musílková USK Slavie Ústí nad Labem – Severní Čechy
 
3. Simona Sikorová TJ Sokol Třebovice - Severní Morava
 
………… 8. Viktorie Kopečná TJ Meteor ČB
 
11. Marta Lvova TJ Meteor ČB
 
15. Nikola Stejskalová TJ Meteor ČB
 
IV. kat.
 
1. Zuzana Ponížilová KMG Zlín - Jižní Morava
 
2. Nikola Bendíková TJ Meteor České Budějovice – Jižní Čechy
 
3. Lenka Barešová SKMG Stodůlky Praha – Oblast Praha
 
…………. 9. Kristýna Ševčíková GSK Tábor
 
17. Zuzana Hořínková TJ Meteor ČB
 
18. Marika Mikolášová TJ Meteor ČB
 
Družstva
 
1. Jižní Morava 1. družstvo
 
2. Jižní Čechy I. družstvo /Kolgjeraj, Horká, Kopečná, Bendíková – všechny TJ Meteor ČB/
 
3. Severní Morava 1. Družstvo
 
…………. 7. Jižní Čechy II. Družstvo /Bergerová, Štrbová, Vejsadová, Ševčíková/
 
12. Jižní Čechy III. Družstvo /Zimmermanová, Vavrochová, Lvova, Mikolášová/
 

21. Jižní Čechy IV. Družstvo /Ježková, Ryjáčková, Stejskalová, Hořínková/

 

 

MČR KOMBINOVANÝ PROGRAM

 
V kombinovaném programu startovalo celkem 17 družstev – 17 jednotlivkyň v kategoriích III.
 
VTp, II.VTp, I.VTp a v kategorii Ženy. Jižní Čechy zastupovalo pouze 1 družstvo závodnic
 
Meteoru ČB.
 
Ve III. VTp si svou premiéru odcvičila po přestupu ze základního programu Aneta Prieglová.
 
Po volné sestavě bez náčiní se držela na 11. pozici, ale pády v sestavě se švihadlem ji odsunuly na
 
17. místo
 
Velké naděje měl Meteor ve II.VTp, kde startovala Vanda Dorčáková. Zacvičila výborně volnou
 
sestavu se s obručí za kterou obdržela čtvrtou nejvyšší známku, v povinné sestavě s míčem se
 
dopustila malé chyby, ale rozhodčí ji posoudily velmi přísně a to ji odsunulo na 6.místo.
 
Také ostřílená závodnice Kristýna Radošová se dopustila několika chyb a nepodařilo se jí tak
 
zaútočit ani na první desítku. Milým překvapením byl výkon Elišky Novodvorské, přesto, že
 
startovala poprvé v I. VTp a s náročnou stuhou získala pěkné 13. Místo. Vyrovnaný výkon
 
předvedla nejstarší závodnice Meteoru Adriana Pinlová, ve velmi silné konkurenci, kterou je
 
každoročně kategorie žen, obsadila 14. Místo
 
Nejúspěšnějším oddílem druhého dne MČR se stal suveréně MG TJ VS Praha!
 
Výsledky KP
 
III.VTp
 
1. Natálie Kotlárová TJ Sokol Horní Jířetín
 
2. Anastasia Komarova SKMG Břeclav
 
3. Marta Líbalová SK MG Břeclav
 
……….. 17. Aneta Prieglová TJ Meteor České Budějovice
 
II.VTp
 
1. Alexandra Kaněvová TJ VS Praha
 
2. Simona Chlupová TJ Sokol Brno Židenice
 
3. Linda Kaňová SK MG Břeclav
 
……….. 6. Vanda Dorčáková TJ Meteor České Budějovice
 
I.VTp
 
1. Kateřina Minková TJ VS Praha
 
2. Kristýna Švestková TJ VS Praha
 
3. Eliška Harťanská SKMG Břeclav
 
………… 13. Eliška Novodvorská TJ Meteor ČB
 
16. Kristýna Radošová TJ Meteor ČB
 
Ženy
 
1. Kateřina Košíková TJ VS Praha
 
2. Kateřina Hanušová GSK Ustí nad Labem
 
3. Klára Vařeková TJ VS Praha
 
………….. 14. Adriana Pinlová TJ Meteor České Budějovice
 
Družstva
 
1. Praha I. družstvo
 
2. Jižní Morava II. družstvo
 
3. Praha II. družstvo
 
……… 16. Jižní Čechy I.

_________________

_________________

P O Z V Á N K A

SRDEČNĚ ZVEME KAMARÁDY A KAMARÁDKY, RODIČE I PRARODIČE , PEDAGOGY A VŠECHNY PŘÍZNIVCE MODERNÍ GYMNASTIKY NA:

OBLASTNÍ PŘEBOR V MODERNÍ GYMNASTICE

KTERÝ SE KONÁ V NEDĚLI 22. 5. 2016 V HALE SK MEŤÁK /AREÁL METEOR/ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Program:

9.30 hod nástup a zahájení soutěže MŠ + 1. Třída

10.30 hod 2. + 3. Třída

11.45 hod 4.tř. a starší

15.00 hod vyhlášení výsledků 

_________________

NEJLEPŠÍ JIHOČESKÝ SPORTOVEC

ZA ROK 2015 DO 15 LET

 

ZA ODDÍL MG TJ METEOR BYLY NOMINOVÁNY:

    KATEGORIE JEDNOTLIVCI:

        VANDA DORČÁKOVÁ 3. MÍSTO MČR KOMBINOVANÝ PROGRAM

        NELA NOVOTNÁ 3. MÍSTO MČR ZÁKLADNÍ PROGRAM

    KATEGORIE TÝMY:

        SPOLEČNÁ SKLADBA HEY BOY – 2. MÍSTO ČESKÝ POHÁR SPOLEČNÝCH SKLADEB

        VANDA DORČÁKOVÁ - NELA NOVOTNÁ - KLÁRA HORKÁ - ANETA PRIEGLOVÁ - NELA         KUBEŠOVÁ

 

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ SE USKUTEČNÍ 1.3. V 16.30 HOD VE VELKÉM

SÁLE DK METROPOL.

GRATULUJEME!

_________________

_________________

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

informace

Nástup: v sobotu 8. 8. 2015 v 17.00 hod Ukončení: v neděli 16. 8. ve 14.00 hod

Místo: Fontána - Hrdoňov /Lipno/ Cena: 3800,- Kč /v hotovosti na schůzce/

Nutné vybavení: oblečení na tréninky do tělocvičny- černé kombinézy!!, věci na aerobik, botasky, ponožky, špičky, pantofle, všechno náčiní- švihadlo, obruč, míč, stuha,kužele (to co děti mají již k dispozici), karimatka, batoh, lahev na pití, baterka, krém na opal., repelent, pomáda na rty, gumičky + sponky !!! hygien.potřeby, budík nebo hodinky, sešit, blok, psací potřeby, knížka, hry, karty apod., dostatečné množství sportovního oblečení na ven - čepice, šusť. a tepl. souprava, pláštěnka, větrovka, gumovky, botasky, pantofle, sandály, pyžamo, plavky a vybavení do vody, do bazénu a do sauny, oblečení na pokoj, kapesné dle uvážení, maska na karneval, disko oblek, koloběžka, chrániče, helma!! VŠECHNY VĚCI PODEPSANÉ !!!

ZÁKAZ

– sladostí a potravin (pouze musli tyčinky, minerálka, vitamíny – ale nemusí být)

- návštěv po celou dobu pobytu

- mobilních telefonů

  (v nutných případech /+ malé děti/ možno volat na tel. 602835075, 774992021 / ráno, večer)

_________________


  Poslední trénink je ve středu 17.12. od 14.00 do 16.00 hod.  Vánoční posezení pro rodiče a děti proběhne v pondělí 22.12. v Bowling baru na Dynamu od 18.00 hod - sálovou obuv s sebou /hlavně děti/. Proběhne i tradiční ochutnávka cukroví a předávání dárečků. Vyúčtování podzimní části provedeme v lednu.  

Děkuji všem za zvládnutou podzimní sezonu a přeji za všechny trenérky krásné Vánoce a šťastný rok 2015. M. Bublíková

_________________

Informace k  Oblastnímu Přeboru společných sklabeb a METEOR CUPU

23.11. 2014

Na závod se přihlášeno 11 skladeb a cca 70 závodnic závodu jednotlivkyň. Časový program je pouze orientační, během samotného závodu může dojít k časovým změnám, proto prosím, aby závodnice jednotlivých kategorií byly v tělocvičně vždy s určitým předstihem včetně rozcvičení .

Nástup bude pouze jeden pro všechny na začátku závodu!

Rozcvičení na hlavním koberci je rozepsáno v další příloze a je rozděleno do různých časových sledů po oddílech a po kategoriích .

Na vedlejší rozcvičovací ploše během závodu bude vždy jen kategorie, která závodí + následující, ostatní budou mimo plochu!!!

V klubovně bude po dobu závodu otevřen bufet – během porady a při prezentaci je bufet uzavřen.

Prosím všechny účastníky závodu – trenérky, rozhodčí, rodiče a ostatní, aby se do tělocvičny přezouvaly. Šatny si uzamykejte a klíče ukládejte na domluvené místo.

Rozhodčí si prostudují pravidla SSlinie B podle nových pravidel rok 2014.

Všechny společné skladby jdou 2 provedení.

 

Č A S O V Ý P R O G R A M

8.15 - 8.45 PREZENTACE

8.50 PORADA

9.30 NÁSTUP

9.40 - 11.00 SPOLEČNÉ SKLADBY

11.00 – 12.00 KATEGORIE 0.C, 0.B + 0.A ZP

12.15 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ I.ČÁSTI ZÁVODU

12.45 – 14.00 KATEGORIE I., II. ZP

14.10 – 15.00 KATEGORIE III., IV. ZP + KP

15.15 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ II.ČÁSTI ZÁVODU

 

 

R O Z C V I Č E N Í

ROZCVIČENÍ ZP O.A, O.B, O.C

 

8.10 - 8.20 METEOR ČB

8.20 - 8.30 GSK TÁBOR

8.30 - 8.35 PRACHATICE

8.35 - 8.40 VOLARY

 

 

ROZCVIČENÍ SPOLEČNÝCH SKLADEB

 

8.40 - 9.00 TJ METEOR

9.00 - 9.10 GSK TÁBOR

9.10 - 9.20 SOKOL MILEVSKO

9.20 - 9.25 TJ TATRAN VOLARY

 

ROZCVIČENÍ ZP I., II. , III. A IV. + KP

 

12.00 - 12.15 I. KAT.

12.35 - 12.45 II. KAT + III. KAT.

14.00 - 14.10 IV. KAT. + KP

_________________

INFORMACE PRO RODIČE 

Český pohár I. – závod společných skladeb

Kdy: Neděle 26.10. 2014 - 9.45 – 18.00 hod

Kde: tělocvična Gymnázia Mariánské Lázně

Sraz: neděle 26.10. do 5.40 !!! hod - hlavní vlakové nádraží – hala

Návrat: ve 20 hod

S sebou: závodní trikot společný, gymnastické špičky, tepláková souprava oddílová, kombinézka., pantofle, náčiní, gumičky, věci na česání, gel, lak stříbrný, malování, kapesné na jídlo. Svačina na cestu, pití.

Platba zálohy v hotovosti 500,- Kč /doprava + startovné – donést v pátek/

Další závody 16.11. Plzeň, 23.11. Meteor Č.Budějovice

POZOR – ze soboty na neděli se posouvá čas o hodinu zpět !!!

_________________

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ

 PODZIM 2014

ŘÍJEN

9.-12. PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ HRDOŇOV

26. ČMP SS I. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

LISTOPAD

2. VINOHRADSKÝ POHÁR SS PRAHA

    VELKÁ CENA PLZNĚ SS PLZEŇ

16. ČMP SS II. PLZEŇ

23. METEOR CUP + OP SS ČESKÉ BUDĚJOVICE

30. ČMP SS III. PRAHA

PROSINEC

6. nebo 7. ČMP SS – FINÁLE BŘECLAV

13. VÁNOČNÍ KAPŘÍK SS + ZP TÁBOR.

_________________

KONEC ROKU

Tréninky do pátku 20.6. zůstávají beze změny pro všechny skupiny (možná úprava ve středu a   v pátek - děvčata budou upozorněna). V týdnu od 23. do 27.6. se již netrénuje

V úterý 24.6. je ukončení školního roku a sezony pro rodiče a děti na Meteoru od 16 hodin v restauraci venku, v případě nepříznivého počasí uvnitř.

Program: 16.15 - 18.00 hod diskotéka, poté volná zábava, posezení. Všichni jsou srdečně zváni!

Ve čtvrtek 19.6.od 16 hod - konzultace s trenérkou, platby, doplatky, objednávky..... vše co máte na srdci. Opět se setkáme 9.8. na soustředění, kde se budou děti rozdělovat do jednotlivých skupin společných skladeb, v novém školním roce začínáme hned v úterý 2.9. tréninkem na Meteoru od 14. do 16 hodin.

_________________

MČR KPMG

neděle 1.6. 2014 sportovní hala TeZa Hodonín, Lipová alej 23 - 10.45 - 17.00 hod sraz na místě do 9.15 hod, prezentace 9.30, rozcvičení ???, vyhlášení výsledků 16.30 hod

MČR ZPMG

sobota 31.5. 2014 - sportovní hala TeZa Hodonín, Lipová alej - 10.45 - 17.30 hod sraz do 9.15 hod na místě, prezentace 9.30 , rozcvičení ??? vyhlášení výsledků 17.00 hod

_________________

Nominace na MČR:

ZPMG - postupují celkem 3 družstva : I.kat. Horká, Prieglová, Kubešová II. Novotná, Stejskalová, Vejsadová III. Hindy, Mikolášová, Kohoutková (Tábor) IV. Štojdlová, Bendíková, Stárková

KPMG - postupuje 1 družstvo - Dorčáková, Radošová, Pinlová, Mikolášová

_________________

ZÁVOD KE DNI DĚTÍ

neděle 25.5. 2014

Hala SŠ technické Zelený pruh, Praha 4 

ZPMG:

I.kat - sraz 8.00 hod, rozcvičení 8.30, vyhlášení výsledků 11.30 hod

II.kat. sraz 8.30 /10.00- bez rozcvičení/ rozcvičení 8.50, vyhlášení 15.00 hod

III. a IV. kat. sraz 10.00 hod, rozcvičení 11.00 hod, vyhlášení 15.00 hod

KPMG:

sraz 14.00 hod , rozcvičení od 15.30 hod, vyhlášení 20.00 hod může dojít k časovému posunu - počítejte s rezervou vpřed i vzad

_________________

25.5. Praha

Nominace: 

I. Horká, Prieglová, Kubešová, Vavrochová, Ryjáčková, Štrbová

II. Vejsadová, Zdrhová, Stejskalová, Novotná, Kopečná, Chalupová

III. Hindy, Mikolášová

IV. Krejsová, Polívková, Štojdlová, Stárková, Bendíková

KP. Dorčáková, Radošová, Novodvorská, Pinlová, Bocková, Mikolášová, Drdlová

Pozor : pořadatel může ještě udělat úpravy a snížit počet přihlášených závodnic /limitování startovní listiny/

_________________

OBLASTNÍ PŘEBOR ZPMG A KPMG

- sobota 17.5. 2014 - hala SK Meťák - areál Meteor Rožnov -

nominace: všechny závodnice - postup na MČR !!! Přímo postupují první dvě závodnice ZP a první závodnice KP Sraz na místě v 7 hod - příprava haly /příprava náležitostí k závodu v pátek během a po tréninku- dle domluvy/ závod 9.30 - 15.30 hod - po skončení prosím rodiče o pomoc při úklidu haly všem přeji hodně moc štěstí!!!

_________________

P O Z V Á N K A

-------------------

OBLASTNÍ PŘEBOR MODERNÍ GYMNASTIKY ZPMG A KPMG

Nominace na účast na Mistrovství České republiky!

--------------------------------------------------------------------------

KDE: hala SK Meťák - areál TJ METEOR Č. Budějovice – Rožnov

KDY: sobota 17.5. 2014 9.30 – 12.30 a 12.30 – 15.30 hod

 

Zveme srdečně všechny kamarádky a kamarády, děti i rodiče,

a všechny příznivce a fanoušky – přijďte se podívat a fandit!!!

****************************************************************************************

OBLASTNÍ PŘEBOR - 17.5.2014

Č A S O V Ý P R O G R A M

 

8.30 - 9.20 ROZCVIČENÍ 0.A, 0.B, 0.C, I.

 

8.15 - 8.45 PREZENTACE

 

8.50 PORADA

 

9.30 NÁSTUP

 

9.45 – 10.45 KATEGORIE 0.C + 0. B + 0.A

 

10.45 – 11.40 KATEGORIE I.

 

11.40 - 12.00 ROZCVIČENÍ II., III. + IV.

 

12.00 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 0.C,0.B, 0.A

 

12.30 – 13.15 KATEGORIE II.

 

13.15 - 14.00 KATEGORIE III. + IV.

 

14.00 - 14.15 ROZCVIČENÍ KP

 

14.15 - 15.00 KP

 

15.15 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

 

R O Z C V I Č E N Í

 

 

ROZCVIČENÍ KATEGORIÍ O.B, O.A, I.

 

8.30 - 8.45 TJ METEOR ČB

8.45 - 9.00 GSK TÁBOR

9.00 - 9.10 PRACHATICE

9.10 - 9.20 VOLARY

 

 

 

ROZCVIČENÍ KATEGORIÍ II., III. A IV.

 

11.40 - 11.50 II. KAT.

11.50 - 11.55 III. KAT.

11.55 - 12.00 IV. KAT.

 

 

ROZCVIČENÍ KP

 

14.00 - 14.05 III. + II. VTp

14.05 - 14.10 I. VTp

14.10 - 14.15 ŽENY

 

 

 

ROZPIS JE POUZE ORIENTAČNÍ, MŮŽE DOJÍT K POSUNŮM, ZMĚNÁM V PRŮBEHU ZÁVODU!!!!

_________________

Jarní pohár města Plzně 10.5.2014

Nominace:

ZPMG

I. kat. Horká, Prieglová (náhr. Kubešová, Vavrochová)

II.kat. ??? pouze 2 závodnice - Vejsadová, Zdrhová, Novotná, Stejskalová ???

III. kat. Hindy, Mikolášová

IV. kat. Štojdlová, Bendíková (náhr. Stárková, Polívková, Krejsová)

KPMG

III. Dorčáková

II. Radošová, Novodvorská

VTŽ. Mikolášová, Drdlová

Informace:

Sportovní hala TJ Slavoj Plzeň, Třebížského ul.

ZPMG : sraz na místě v 8.30 hod - rozcvičení na ploše 9.12 hod, začátek závodu 9.30 hod, vyhlášení výsledků 13.15 hod startovné: 200,- Kč

KPMG: sraz na místě ve 13.00 hod, rozcvičení na ploše 14.20 hod, začátek závodu 14.40 hod, vyhlášení výsledků 18.00 hod - časy jsou orientační, zaléží na průběhu dopoledního závodu, počítejte s časovou rezervou startovné: 250,- Kč

_________________

Termínový kalendář:

10.5. Plzeň - ZPMG + KPMG

25.5. Praha - ZPMG + KPMG

31.5. MČR ZPMG Hodonín

1.6. MČR KPMG Hodonín

_________________

 

 Neděle 27.4. Pohár ZŠ Úšovice a Lázeňský pohár

Mariánské Lázně 10.00 - 16.00 hod

Cesta hromadně vlakem, sraz do 5.45 hod na nádraží , návrat 20.00 hod

Další závody: 3.5. Praha, 10.5. Plzeň, 17.5. ČB

 Nominace závodnic:

III. Dorčáková

II. Novodvorská, Radošová

I. Bocková, Pinlová

Ženy - Mikolášová, Drdlová, Štojdlová 

3.5. Čarodějnické koště ZPMG

Praha-Nominované závodnice:

I. Horká, Prieglová, Kubešová, Štrbová, Vavrochová, Ryjáčková

II. Vejsadová, Zdrhová, Stejskalová, Novotná, Kopečná, Chalupová

III. Mikolášová, Hindy

IV.B Krejsová, Polívková

IV.A Štojdlová, Bendíková, Stárková

 3.5. Květinový závod - KPMG

Praha-nominované závodnice:

Dorčáková, Radošová, Novodvorská, Pinlová, Bocková, Drdlová, Mikolášová

_________________

Memoriál M. Duckeová - závod ZPMG - 30.3. 2014 Mariánské Lázně

Nominace závodnic:

I. Prieglová, Horká, Kubešová (dopl. Vavrochová)

II. Vejsadová, Zdrhová, Stejskalová, Novotná (dopl. Kopečná, náhr. Chalupová)

III. Hindy, Mikolášová

IV. Štojdlová, Bendíková, Stárková (dopl. Polívková, náhr. Krejsová)

 Doprava společně vlakem - sraz do 5.45 hod hlavní vlakové nádraží - odjezd 6.01 hod, návrat 21.56 hod - ve čtvrtek 27.3. krátká informační schůzka k závodům.

 

_________________

INFORMACE NA JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2014

NÁSTUP na soustředění: ve čtvrtek 20.3. 2014 v hlavní budově /recepce – bar/

Hotel FONTÁNA – HRDOŇOV 17.00 – 17.15 hod - ne dříve!!!

S SEBOU: vybavení na tréninky do tělocvičny – kombinézky, mikina, ponožky,

švihadlo, míč, obruč, stuha – to co děti mají, špičky, botasky, teplákovka …

vybavení do bazénu /plavky, osuška/, věci do sauny /prostěradlo, ručník/

věci osobní potřeby, hygiena, pantofle, gumičky, sponky, hry, knížka …..

oblečení na ven a na pokoj, budík nebo hodinky

JÍDLO: stravování zajištěno 5x denně – snídaně, obědy, večeře, svačiny, pití /začínáme večeří/

Pitný režim během dne si zajišťuje každý sám – s sebou neperlivé minerálky na pokoj

Žádné sladkosti a zásoby jídla !!! Bez mobilních telefonů.

PROGRAM: denní trénink MG, aerobiku, regenerace, osobní volno

UKONČENÍ: v neděli 23.3. 2014 ve 13.30 hod

NFORMACE: 602835075

Nezapomeňte omluvit děti ve škole a odhlásit obědy.                                     Monika Bublíková – hl. trenérka

_________________

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

 

TERMÍN:     od čtvrtka  20.3. do neděle  23.3. 2014

                   

MÍSTO:         hotel Fontána – Hrdoňov /Lipno/

 

NÁPLŇ:        speciální příprava  moderní gymnastiky a            

                    aerobiku,  regenerace – bazén, sauna 

 

Nástup i ukončení v odpoledních hodinách, doprava vlastní, podrobnější informace dostanou děti po odevzdání přihlášek.

 

__________________

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ  -   JARO 2014              

BŘEZEN

20.-23.           JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ                                                                HRDOŇOV

29.-30.           MEMORIÁL M. DUCKEOVÉ, POHÁR ML – ZPMG                MARIÁNSKÉ LÁZNĚ   

DUBEN

5.                   ŽĎÁRSKÁ PAMPELIŠKA – ZPMG                                             ŽĎÁR N. SÁZAVOU

12.                 BŘECLAVSKÝ SNĚHULÁK – ZPMG                                        BŘECLAV 

                      JARNÍ POHODA ZPMG + ŽENY                                                 TÁBOR

13.                 VELIKONOČNÍ PERNÍČEK  - KPMG                                         BŘECLAV

                      VINOHRADSKÝ HROZEN                                                           PRAHA

                      ÚSTECKÝ POHÁR                                                                        ÚSTÍ NAD LABEM

26.                 POHÁR DOBRÉ VŮLE ZP + KP                                                  PRAHA

27.                 POHÁR ZŠ ÚŠOVICE, LÁZĚŇSKÝ POHÁR  - KPMG             MARIÁNSKÉ LÁZNĚ                                                     

KVĚTEN

3.                   KVĚTINOVÝ ZÁVOD          KPMG                                            PRAHA

                       ČARODĚJNICKÉ KOŠTĚ   ZPMG                                             PRAHA               

10.-11.           SPRING CUP ESG                                                                         PLZEŇ 

                       JARNÍ  POHÁR MĚSTA PLZNĚ                                                 PLZEŇ     

17.                  OP ZP + KP                                                                                    Č. BUDĚJOVICE     

18.                  ESG CUP III.                                                                                  OLOMOUC

???                 POHÁR KE DNI DĚTÍ       ZP + KP                                              PRAHA                                     

31.                  MČR ZPMG                                                                                    BŘECLAV    

ČERVEN

1.                     MČR – KPMG                                                                              BŘECLAV

                        ESG CUP IV.                                                                                PRAHA

7.                     MČR ESG – DĚTI, ESG  CUP V.                                                BRNO 

SRPEN

9. – 17.8.  LETNÍ SOUSTŘĚDĚNÍ                                                                       HRDOŇOV

Pohárové soutěže a závody  se doplňují dodatečně v průběhu celého období, sledujte proto stránky ČSMG, MG Meteor a nástěnky  - akce, kterých se zúčastníme, včetně nominace jednotlivých závodnic , budou zvlášť upřesněny /kalendář je pouze orientační!!! Pokud víte dopředu případnou neúčast na závodech /dovolená apod./, nahlaste, prosím ,co nejdříve !!!  Děkuji.                                                   Monika Bublíková

 

__________________

SOUTĚŽNÍ PROGRAM MG NA ROK 2014

ZÁKLADNÍ   PROGRAM  MG

 

O.kat.  B      roč. nar.   2008 a mladší           BN,  Akrobacie

              A                      2007   /2006/            BN,  Akrobacie

  I. kat.                            2005  -  2006            BN,  Švihadlo 

 II. kat.                            2003  -  2004           Švihadlo, Obruč

III. kat.                            2001  -  2002            Obruč, Míč

 IV.kat.                            2000  a starší            Švihadlo, Stuha

 

KOMBINOVANÝ PROGRAM  NA  ROK  2014

III. VT      roč. nar.      2003 – 2005     povin.    BN ,  volná   Šv 

 II. VT                          2001 – 2002     povin.    Ob,    volná   M  

  I. VT                          1998 –  2001     povin.     St,     volná   K

ŽENY                          1998  a starší     2 volné sestavy  s libovolným náčiním

 

ESTETICKÁ SKUPINOVÁ GYMNASTIKA  NA  ROK  2014

 

DĚTI  D             8 a ml.                    2006  a mladší   

DĚTI  C             8 - 10                      2004  -  2006      

DĚTI  B           10 - 12                      2002  -  2004      

DĚTI  A           12 - 14                      2000  -  2002

JUNIORKY     14 -16                       1998  -  2000

SENIORKY     16 a st.                      1998  a starší

 

SPOLEČNÉ SKLADBY LINIE B

0. kat.                   2007 a mladší                      bez náčiní

 I. kat.                  2005 a mladší                       bez náčiní

II. kat.                  2003 a mladší                       libovolné náčiní

III.kat.                  2001 – 2003                         libovolné náčiní

IV.kat.                  1999 - 2001                          švihadla nebo míče ??? 

V. kat.                  1998 a starší                          obruče a míče /švihadla/ ???

************************

ZPMG                                                                                         KPMG

0.B                                                                                              III. VTP  

1.PTÁKOVÁ PETRA                                                                1. DORČÁKOVÁ VANDA        04

2.NOVÁKOVÁ KATEŘINA 

3.NOWAKOVÁ AMÉLIE

4.JEŽKOVÁ LUCIE

5.ROBAUSCHOVÁ DOMINIKA                                             II. VTP

6.PODROUŽKOVÁ IVETA                                                      1. RADOŠOVÁ KRISTÝNA      01

7.ŠVECOVÁ DENISA                                                            2. NOVODVORSKÁ ELIŠKA    02

8.ŠTVÁNOVÁ ADÉLA

 

 

0.A                                                                                                I. VTP

1.VOLDŘICHOVÁ SOFIE      07                                               1. BOCKOVÁ BARBORA        98 

2.NOVÁKOVÁ KATEŘINA   07                                                  2. PINLOVÁ ADRIANA           98    

3.KOLGJERAJ KAROLÍNA    07                             

4.RAJSKÁ KATEŘINA            07

                                                     

                                                                                                       ŽENY

I.kat.   2005 – 2006                                                                        1. MIKOLÁŠOVÁ ŠÁRKA       90

                                                                                                     2. DRDLOVÁ NIKOLA             97   

1.PRIEGLOVÁ ANETA          05

2.HORKÁ KLÁRA                  05

3.RYJÁČKOVÁ MAGDA       05

4.KUBEŠOVÁ NELA              05

5.ŠTRBOVÁ JASMINE           05

6.ČÁPOVÁ MARKÉTA           05

7.ČÍŽKOVÁ BARBORA          06

8.ČECHOVÁ ELIŠKA              06

9.VAVROCHOVÁ ILONA       06

10.PROKOPOVÁ ANETA        05

 

 

II. kat.   2003  -  2004

1.VEJSADOVÁ KLÁRA          03

2.ZDRHOVÁ JANA                  03

3.STEJSKALOVÁ NIKOLA     03

4.KOPEČNÁ VIKTORIE          04

5.NOVOTNÁ NELA                 04

6.CHALUPOVÁ PETRA          04

 

 

III. kat.  2001  -  2002

1.HINDY LUCIE                         01

2.MIKOLÁŠOVÁ MARIKA       02

 

 

IV. kat.   2000  a starší

1.ŠTOJDLOVÁ MARTINA         96

2.STÁRKOVÁ DOMINIKA        97

3.BENDÍKOVÁ NIKOLA            99  

4.POLÍVKOVÁ VALENTÝNA   00

5.KREJSOVÁ LUCIE                   00

 

 

 

 

 

 

TOPlist
aktualizováno: 22.05.2018 13:48:23