Aktuality

AKTUÁLNÍ INFORMACE - TRÉNINKY                                17.5.2021

Tréninky pro závodní MG   17.- 21.5. 

http://tjmeteor.wbs.cz/treninky_mg_zavodni_17._-_21.5._2021.doc

 

Tréninky pro přípravku při TJ Meteor   17.- 21.5. 

http://tjmeteor.wbs.cz/treninky_pripravka__17._-_21.5.2021.doc

 

Prosím, pročtěte důkladně informace a pokyny, v případě nejasností volejte smiley

 

 

!!!POZOR - AKTUÁLNÍ INFORMACE - POZOR!!!                 13.5. 2021

sadvzhledem k nepříznivému počasí a špatným tréninkovým podmínkám se dnešní trénink rušísad

nejdříve jsme měly nepřítele covida, pak vládu, no a teď počasícrying....snad už konečně bude lípwink

 

 

SC VANTAA AGG FRIENDSHIP  ONLINE CUP                  13.5. 2021

Naše seniorky se zúčastnily dalšího online závodu v estetické skupinové gymnastice a získaly stříbro!!!

Moc gratulujeme yesyesyesheartheartheart

Výsledky kategorie seniorek:

1. místo  CAN       tým PLANET    Planet Rhytmics   Kanada          

2. místo  CZE       tým LUNA   TJ Meteor České Budějovice  Česká Republika

3. místo   JPN       tým SHOIN MINE   Shoin   Japonsko

 

 

 

UŽ JE TO TADY ........  ZAČÍNÁME!!!                                7.5.2021

Od následujícího týdne konečně můžeme začít s tréninkama.
V týdnu od 10.5. do 14.5. proběhnou tréninky venku v areálu TJ Meteor ČB.
Všichni budou mít sportovní oblečení - dle počasí -  pevnou sportovní obuv /běžeckou/,
švihadla + obruče /kdo je má u sebe/, pití, desinfekční gel. Trénink bude probíhat bez roušky.
Nebudou k dispozici šatny /uzavřené vnitřní prostory/.
Všechny gymnastky doloží čestné prohlášení zákonných zástupců o tom, že dítě bylo ve škole negativně testováno nebo mít potvrzení o prodělané nemoci. Tyto podmínky nemusí splňovat děti do 6ti let.             Prosíme rodiče, aby neposílaly na trénink nemocné děti.


TRÉNINKY   10.5. - 14.5. 2021

PŘÍPRAVKA       ÚT + ČT   16.00 - 17.00 HOD

ZÁVODNÍ MG     ÚT + ČT   14.30 - 15.45 HOD       roč. 2008 a ml.
                           ÚT + ČT   15.45 - 17.00 HOD       roč. 2008 a st

Pokud má někdo problém s časy, je možný přesun /u závodních skupin/ - kontaktujte nás.
Gymnastky ze skupiny  "skříňky" - se mohou zařadit do jakéhokoli z uvedených časů - dle potřeby
/od 14.30 nebo od 16 hod - prosíme o nahlášení/.
Stále, prosím, sledujte web stránky - informace, aktuality... může vzhledem ke stálým úpravám a novým
výkladům dojít  ke  změnám.

Děkujeme za Vaši trpělivost a přízeň a těšíme se s vámi všemi naviděnou!

                                             


 

 

Vážení rodiče, milé gymnastky,                                                4.5.2021

předpokládáme, že se v blízké době obnoví tréninky MG - záleží samozřejmě na dalším rozvolnění opatření.
Zatím budeme trénovat jen venku, ale budeme všichni rádi, když se sejdeme, rozhýbáme selaugh
a začneme se připravovat alespoň  kondičněwink
Prosím, počítejte s touto variantou, informace budou vyvěšeny na našich stránkách.smiley

Informace ČUS:     https://tjmeteor.wbs.cz/novinky_cus.html

Informace MZČR:    https://tjmeteor.wbs.cz/dalsi_sporty____covid_portal.htm

 

 

NÁŠ TÝM VYHRÁL SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ TÝMOVOU FOTOGRAFII    3.5.

V rámci závodu Summia cup, byla vyhlášena i soutěž o nejlepší týmovou fotografii., kterou vyhrál náš tým
"LUNA" TJ Meteor ČB! yesyesyes

 

       smiley heartheartheartsmiley HOLKY JSTE JEDNIČKY - MOC GRATULUJEME A DĚKUJEME ! smileyheartheartheartsmiley

 

VÝSLEDKY  SUMIA CUP  2021                                                              30.4.

V neděli 18. dubna 2021 proběhl druhý ze série online závodů v ESG pod taktovkou IFAGG. 🌍
Česká republika měla na Summia CUPU, který organizovala Španělská asociace ESG, početné zastoupení
se skvělými medailovými úspěchy! 🎖
Výsledky kategorie JUNIORKY dlouhý program:
1. místo 🇫🇮 FIN
2. místo 🇨🇿 SK MG MANTILA Brno, tým Fénix 🥈
3. místo 🇫🇴 FRO
Výsledky kategorie SENIORKY dlouhý program:
1. místo 🇫🇮 FIN
2. místo 🇨🇿 SK MG MANTILA Brno, tým Zonja 🥈
3. místo 🇩🇰 DEN
Výsledky kategorie SENIORKY krátký program:
1. místo 🇨🇦 CAN
2. místo 🇪🇸 ESP
3. místo 🇨🇿 TJ Meteor České Budějovice, tým Luna 🥉
Jako rozhodčí reprezentovala ČS ESG paní Soňa Kleinerová.
Srdečně gratulujeme ke krásným medailovým umístěním a děkujeme za vysoce kvalitní reprezentaci! 🏆🏅

 

                        

MEZINÁRODNÍ ZÁVOD ESTETICKÉ SKUPINOVÉ GYMNASTIKY

heartheartheartNavzdory nelehké situaci (nejen) ve sportu naše služebně "nejstarší" závodnice pod vedením trenérky a současně i závodnice Šárky Řežábové, dostaly pověření k reprezentaci od Českého svazu ESG a mohly se tak připravovat na Mezinárodní závod "Summia Cup", který proběhne virtuálně. Přejeme hodně úspěchů nejen na tomto závodě, ale i v jejich dalších gymnastických počinech
a děkujeme za jejich nadšení a lásku k MGheartheartheart

 

 

 

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE                                          8.4.2021

Vážení přátelé moderní gymnastiky,

všichni v posledních dnech netrpělivě vyhlížíme, jak bude vypadat návrat ke sportu. Den co den sleduji zprávy v médiích, informace z ČUS, NSA a dalších zdrojů. Zejména od včerejšího dne unikají přes média různé informace a jejich výklady, často zmatené, protichůdné a hlavně neověřitelné. Opět zcela chybí přesné relevantní informace z kompetentních míst, tedy z vlády a ministerstev. A to, jak sami víte, nejen v oblasti sportu, ale též ve školství a dalších oblastech života.

Vím, že se všichni těšíte, až se bude moci zase normálně sportovat. Bohužel, nejsme schopni vám dát nyní žádné informace. Záležitost se snaží řešit NSA a ČUS, uvidíme, zdali do neděle bude něco vyjasněné. Zatím z předběžných informací moc důvodu k radosti rozhodně není. Zítra budu mít na téma rozvolnění osobní jednání, věřím, že se dozvím něco konkrétního a hlavně pozitivního.

Prosím vydržte, buďte trpěliví, hned jak bude nějaká oficiální informace, dle které se bude možné závazně řídit, budeme vás hned informovat.

s pozdravem Jiří Herian 
předseda Českého svazu moderní gymnastiky

 

         

     V E S E L É   V E L I K O N O C E

        K R Á S N É    J A R O

 

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

 

 

Vážení rodiče, milé gymnastky,cool

Velmi nás mrzí, že situace kolem koronaviru se moc nelepší. I vyhlídky nejsou až tak moc povzbudivé. crying
O to víc nám záleží na tom, aby jste věřily, neztrácely naději a hlavně zájem o naší krásnou moderní gymnastiku. Naše „služebně“ starší gymnastky – závodnice a reprezentantky oddílu i naše malé naděje a budoucí závodnice – nepodlehněte pohodlnosti a pesimismu, myslete na to všechno hezké, co společně ještě zažijeme - pohodové i náročnější tréninky, dřinu i zaslouženou pochvalu, na závodní atmosféru i adrenalin, na úspěchy i zklamání, radost i smutek, zážitky a prožitky – všechno to, co patří ke sportu a co je důležité pro život
i pro každého z nás………..

Podzimní sezona pódiových skladeb nám bohužel „unikla“, ale je před námi jarní sezona soutěží jednotlivkyň. Budeme doufat, že se sice rozjede pomaleji, ale že nakonec dojde i k jejímu naplnění a vrcholu. Nebudeme si klást velké cíle – bude nám stačit, když nám bude dopřáno se připravovat, navracet se do kondice, tvořit a nacvičovat nové sestavy….. Radost nám udělá alespoň nějaký závod, kterého se budeme moci zúčastnit……..
..................to všechno pro nás musí mít smysl a musíme věřit, že brzy zase bude vše v normálním režimu,
a že si budeme moci všeho užívat naplno jako dříve.yes

Moc nám všechny chybíte /trochu doufám, že i my vám wink/, také pro nás je to těžké - těšíme se na čas strávený společně s vámi, těšíme se na tréninky, na závody, soustředění………
Věřím, že to všichni zvládneme, že to nevzdáme a opět se setkáme v tělocvičněsmiley

Takže holky !!! – znova se zapojte, seberte všechnu sílu, namotivujte se, začněte makat, pracujte na sobě a dokažte sobě, rodičům i nám trenérkám, že jste ty pravé bojovnice a že je pro vás gymnastika jednou velkou láskou.heartheartheart

Za sebe říkám:

heartŽivot bez gymnastiky je pro mě prázdný - gymnastika byla, je a bude vždy mojí druhou rodinou heart

                                                                                              Za trenérský tým TJ Meteor: Monika Bublíková

heartheartheart ŠTASTNÝ, POHODOVÝ A ÚSPĚŠNÝ CELÝ ROK 2021 heartheartheart

heartheartheart A BRZKÝ NÁVRAT K NORMÁLU A DO TĚLOCVIČEN! heartheartheart

  

 

          

KRÁSNÝ ŠTĚDRÝ DEN A JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ ŠTĚDRÝ VEČER

          

Šťastné a radostné vánoce plné pohody, lásky a klidu heartheartheart

Přejeme všem aby kouzelná atmosféra vánoc přetrvala

co nejdéle a úspěchy příštího roku ať předstihnou roky minulé.

 

 

iNFORMACE K TRÉNINKŮM                                        16.12.2020

vzhledem k novému usnesení vlády jsou vnitřní sportoviště uzavřené od pátku 18.12.
Poslední trénink je ve čtvrtek 17.12. - bohužel bez vánočního večírku crying
Po prázdninách začínají tréninky od 4.1. - ale pouze pokud se vrátíme do 3. stupně PES..
O všem vás budeme informovat opět zde na našich stránkách  - sekce aktuality a sekce informace.
Přejeme vám všem klidný a pohodový adventní čas, krásné a radostné vánoční svátky
a samozřejmě hlavně pevné zdraví! heart

 

 

TRÉNINKY   od  7.12.                                                          6.12.2020

PŘÍPRAVKA   -      zůstává dle původního rozpisu  ÚT, ČT     16.00  -   17.00 hod     

ZÁVODNÍ  METEOR   -      https://tjmeteor.wbs.cz/rozvrhy__mg.doc

pokyny zůstávají stejné,  další případné změny a informace budou  v sekci  INFORMACE

!!!   SLEDUJTE STÁLE  !!!

 

INFORMACE K TRÉNINKŮM                                         30.11.2020

PŘÍPRAVKA  METEOR    https://tjmeteor.wbs.cz/treninky_pripravka.doc

ZÁVODNÍ  SKUPINY         https://tjmeteor.wbs.cz/treninky_a.doc

TRÉNINKY ZŠ ROŽNOV   https://tjmeteor.wbs.cz/treninky_zs_roznov.doc

                                                                                                                  

 

NOVÉ INFORMACE K TRÉNINKŮM                         29.11.2020

S posunem, ale přece, jsme se dočkaly uvolnění opatření směrem ke sportu smiley HURÁÁÁÁ laugh
Trénovat začneme opět od čtrvtka 3.12.  yesyesyes
Ještě upřesníme tréninky pro jednotlivé skupiny a pokyny k pravidlům konání tréninků.
V každém případě jsme moc rády a už se moc těšíme na vás všechnyheartheartheart

 

ZOPAKUJTE SI VŠECHNY CHOREOGRAFIE A PŘIPRAVTE SEŠITY KE KONTROLE coolcheekylaugh
 

 

INFORMACE K SITUACI A K TRÉNINKŮM                          25.11.2020

vzhledem k předběžnému vyjádření vlády ČR k rozvolňování epidemiologických opatření
se připravujeme na variantu, že od  30.11. začneme znova trénovat.laughyes
K rozhodnutí by mělo dojít v neděli po jednání vlády. V případě, že se "PES" přesune do stupně 3,
bude možné opět otevřít vnitřní sportoviště za dodržení určitých hygienických pravidel.
Buďte tedy, prosím, na tuto možnost všichni připraveni a počítejte i s možnou úpravou tréninků.
Budeme doufat, že se vše schválí a vyřeší a my se opět sejdeme v tělocvičnách.
Přejeme krásné dny a těšíme se  na brzké shledání!

 

 

 

AKTUÁLNÍ SITUACE K TRÉNINKŮM A ZÁVODŮM                     9.10. 2020

S účinností od pondělí 12.10. do neděle 25.10 se v návaznosti na nově zavedená opatření a usnesení vlády uzavírají všechna sportoviště a ruší se tak všechny sportovní tréninky a soutěže.

Sledujte stále naše stránky - zejména aktuality a informace - v případě změn vás budeme informovat.
Doufáme, že vše se brzy v dobré obrátí wink
Hodně sil, trpělivosti a optimismu, pevné zdraví a pokud možno veselou mysl! smileyheart

https://tjmeteor.wbs.cz/aktualni_opatreni_a_zastaveni_treninkove_a_zavodni_cinnosti.doc

https://tjmeteor.wbs.cz/usneseni-vlady-cr-ze-dne-8-10-2020-c-996-o-prijeti-krizoveho-opatreni-s-ucinnosti-od-12-do-25-rijna-2020-omezeni-hromadnych-akci-a-provozu.pdf

 

PŘÍPRAVKA  MODERNÍ GYMNASTIKY                                        23.9.2020

1. trénink prípravky začíná v úterý 29.9.2020 v hale SK Meťák  - areál TJ Meteor, J. Kollára 36

TRÉNINKY:   ÚTERÝ     16.00 -  17.00  HODIN

                    ČTVRTEK  16.00 -  17.00 HODIN             

podrobnosti naleznete v informacích                          

                                                                                              

ZÁVOD KE DNI DĚTÍ  - SPOLEČNÉ SKLADBY heart

Máme tu první závod letošní podzimní sezony společných skladeb !!!

Sobota  26.9. 2020   9.30 -  16.30 hod
Vodní stavby Praha, sportovní hala SŠ - Zelený pruh

Podrobnosti najdete v informacích cool

 


 

                                                        N Á B O R           

PŘÍPRAVKA MODERNÍ GYMNASTIKY  2020/2021

ZVEME VŠECHNA DĚVČÁTKA SE ZÁJMEM O MODERNÍ GYMNASTIKU A POHYB

Co se všechno naučíte :)
-gymnastická cvičení bez náčiní, cvičení s hudbou, rytmická cvičení
-cvičení s náčiním - švihadlo, obruč, míč, kužele, stuha
-balet a taneční průprava, estetická gymnastika
-správné držení těla                                        

-rozvoj pohyblivosti a koordinace
-cvičení pro hezkou postavu, ladnost a eleganci

Cvičení bude probíhat 1x - 2x týdně pod vedením kvalifikovaných trenérek.

ZÁPIS:  10.9. a 15.9. v 16.45 hod hala SK Meťák, J. Kollára 36, ČB
PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE:  mail       monika.bublikova@o2active.cz
                                 telefon    602 835 075
                /k přihlášení uveďte jméno a příjmení dítěte + datum narození/
ZKUŠEBNÍ HODINA:  10.9. a 15.9. 16.00 - 16.40  hod 
                       hala SK Meťák, J. Kollára 36, ČB 7 - areál TJ Meteor 

                       Cvičební úbor s sebou!  smiley  

PŘIJĎTE SI ZACVIČIT - TĚŠÍME SE NA VÁS !  

                                                                    

 

  L E T N Í  S O U S T Ř E D Ě N Í   2 0 2 0  

TERMÍN:  od soboty 15.8. do středy 19.8.    roč. 2008 a starší  + "Anastasia" 

                  od středy 19.8. do neděle 23.8.    roč. 2009 a mladší

MÍSTO:    hotel Fontána - Hrdoňov

NÁPLŇ:     speciální příprava Moderní Gymnastiky, kondiční příprava,                       
                 choreografie skladeb, regenerace, zábava.......

PODROBNOSTI:   sledujte průběžně v informacích a pokynech


 

 

heartOPĚT VYNIKAJÍCÍ  VÝSLEDKY V CARLSBAD TOP CUP 2020heart

I v závěrečném 3. internetovém závodě nás naše závodnice vzorně reprezentovaly
a v silné konkurenci zejména zkušených břeclavských gymnastek se prosadily a obsadily medailové pozice. yesyesyes

kat. Hope:          3. místo     NOVÁKOVÁ SIMONA

kat. Cadet:         2. místo     DORČÁKOVÁ TINA

                          3. místo      VALHOVÁ KAROLÍNA

kat. Junior:         4. místo      VALHOVÁ ESTER

Moc všem závodnicím gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci!!!
 

heartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheart

 

 

 

"CARLSBAD TOPCUP 2020"                            29.6. 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes proběhlo zahájení 3. internetového závodu, který pořádá TopGym Karlovy Vary.
K závodu je přihlášeno celkem 150 závodnic z ČR, Slovenska a Rumunska.
Videa budou zveřejněna 1.7. a  vyhlášení výsledků proběhne 6.7. yes
Náš oddíl reprezentují 4 závodnice ve 3 kategoriích skupiny C:
kategorie Hope:   Nováková Simona    2010
kategorie Cadet:  Dorčáková Tina        2009
                             Valhová Karolína      2009
kategorie Junior:   Valhová Ester          2006

Opět bude sestavy rozhodovat panel rozhodčích a proběhne i hlasování pomocí "lajků".
Proto nezapomeňte sledovat závod a podporovat naše závodnice!!! smiley
Držíme všem palečky!heartheart
heart         


https://www.facebook.com/groups/266034807768737/

 

"METEOR CUP 2020" 

V sobotu 20.6. proběhl závod Meteor cup v základním a kombinovaném programu.
Na závěr jarní sezony se sešly závodnice jihočeské oblasti aby předvedly své sestavy a prověřily svoji výkonnost i vzhledem ke složitějším tréninkovým a  závodním podmínkám. Děkujeme všem zúčastněným za jejich práci, snahu, bojovnost a nadšení a doufejme, že další sezona bude již bez komplikací a všem závodnicím i trenérkám přinese jen samou radost  heartheartheart 

Výsledkové listiny:

https://tjmeteor.wbs.cz/0.d___0.c_mc_2020.doc

https://tjmeteor.wbs.cz/0.a___i.b_mc_2020.doc

https://tjmeteor.wbs.cz/i.__mc_2020.doc

https://tjmeteor.wbs.cz/ii____ii.b_mc_2020.doc

https://tjmeteor.wbs.cz/iii.__mc_2020.doc

https://tjmeteor.wbs.cz/iv.___v._mc_2020.doc

https://tjmeteor.wbs.cz/kp_i.___ii._mc2020.doc

https://tjmeteor.wbs.cz/kp_iii._mc_2020.doc

https://tjmeteor.wbs.cz/kp_iv.___v.__mc_2020.doc


 

ROZVRH CVIČENÍ NA TÝDEN OD 22.6. DO 26.6.

 

https://tjmeteor.wbs.cz/rozvrh_cviceni__pripravky_mg_na_tyden_od_22.doc

https://tjmeteor.wbs.cz/rozvrh_treniniku_na_tyden___22.doc

                        

NATÁČENÍ SESTAV NA CARLSBAD TOP CUP - STŘEDA  24.6. - VŠICHNI V TRIKOTECH VČETNĚ NÁSTUPU!

 

ODMĚNY PRO MEDAILISTKY MČR

Město České Budějovice odměnilo medailistky MČR našeho oddílu MG TJ Meteor !yes

GRATULUJEME A DĚKUJEME !!! heart

- více naleznete v informacích

 

TRÉNINKY V TÝDNU OD 15.6. DO 19.6. ZŮSTÁVAJÍ BEZE ZMĚNY.

 

 

"CARLSBAD TOP CUP 2020"

3. internetový závod  moderní gymnastiky                                                                                   

https://tjmeteor.wbs.cz/carlsbad_topcup_-_rozpis_cz.pdf              

Přihlášky do 22.6. 2020!                                                                                                                                                                                                     

                                               

        "METEOR CUP 2020"      
 

V SOBOTU 20.6. 2020 POŘÁDÁ NÁŠ ODDÍL TRADIČNÍ ZÁVOD ZPMG A KPMG

PRO DĚTI VŠECH KATOGORIÍ - TENTOKRÁT V TĚLOCVIČNĚ ZŠ ROŽNOV.

ZÁVOD PROBĚHNE VE 3 BLOCÍCH BEZ ÚČASTI RODIČŮ. UVÍTÁME POMOC

RODIČŮ PŘI PŘÍPRAVĚ ZÁVODU I PŘI PŘÍPRAVĚ MALÉHO OBČERSTVENÍ.

                        

 

 

!!!!! heartheartheartVELIKÝ ÚSPĚCH NAŠICH ZÁVODNICheartheartheart !!!!!

VÝSLEDKY II. INTERNETOVÉHO ZÁVODU "CARLSBAD AIR CUP 2020"

kat. Mini 2012                 2. místo     VESECKÁ SOFIE

kat. Hope  2011               2. místo     KLADRUBSKÁ NELLA   

                                         8. místo     MOTZOVÁ ANDREA


kat. Hope  2010               4. místo     NOVÁKOVÁ SIMONA

kat. Cadet 2009               2. místo     VALHOVÁ KAROLÍNA

kat. Junior 2006, 2005     5. místo    VALHOVÁ ESTER

                                          10. místo   MATĚJKOVÁ BARBORA

                                          15, místo  PETRÁŠKOVÁ ADÉLA

Hlasování veřejnosti na Facebooku - největší počet hlasů kat. Hope

                                          NELLINKA KLADRUBSKÁ                                

 

Všem závodnicím gratulujeme, moc děkujeme za krásné výkony, za reprezentaci,
za aktivitu a za snahu, za krásně vymyšlené a připravené sestavy! heartsmileyheartsmiley
Byly jste opět úžasné a máte všechny obrovskou pochvalu yesyesyesyesyes
A samozřejmě děkujeme i rodičům za podporu a pomoc při nácviku a natáčení.yes

heartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheart               

 

TRÉNINKY NA TÝDEN OD 8.6 DO 12.6. 2020

-  zůstávají beze změny !


 

CARLSBAD AIRCUP  2020 -  2. kolo internetového závodu
-----------------------------------------------------------------------------------

Do 2. kola internetového závodu se z našeho oddílu zapojilo a přihlásilo 8 závodnic.yesyesyes
Přihlášeno je celkem 222 závodnic z 29 oddílů a 5 zemí

Linie C - pro závodnice základního a kombinovaného programu
kategorie Mini            Sofie Vesecká                2012

kategorie  Hope         Nella Kladrubská            2011
                                     Andrea Motzová             2011
                                     Simona Nováková          2010
kategorie  cadet         Karolína Valhová           2009
kategorie  junior C     Ester Valhová                2006
                                     Barbora Matějková         2006
                                     Adéla Petrášková           2006

Sledovat celý závod a následně "lajkovat" jednotlivá videa můžete na FCB!
Všem našim závodnicím přejeme hodně štěstí a držíme palečky laughheart

Slavnostní zahájení proběhlo 28.5. večer a od 29.5. budou připravena ke shlédnutí všechna videa
jednotlivých závodnic. Tak si to nenechte ujít a podpořte holky a lajkujte videa!!!smiley

https://www.facebook.com/groups/266034807768737/

 

TRÉNINKY OD 1.6. DO 5.6.                                           28..5.2020

Tréninky v týdnu od 1.6. do 5.6. zůstávají beze změny - viz tréninky 25. - 29.5.
(naleznete v informacích).

 


 

TRÉNINKY  OD 25.5. DO 29.5.

nový rozpis tréninků na týden od 25.5. do 29.5.   naleznete v informacích

 

 

TRÉNINKY  18. - 22.5.                                     14.5. 2020

rozvrh zůstává stejný - viz informace.

 

 

 

POZOR   POZOR   POZOR   POZOR   POZOR   POZOR   POZOR   POZOR   POZOR   POZOR

                 CARLSBAD  AIRCUP 2020

   2. internetový závod v moderní gymnastice

pro velký úspěch připravil oddíl TOPGYM Karlovy Vary další kolo závodu pro všechny
věkové i výkonnostní kategorie, tentokrát z venkovního prostředí.
Podrobnosti naleznete v příloze, vše pořádně pročtěte - zájemci mi pošlou přihlášky do 21.5.
na mail nebo SMS. Pokud budete potřebovat poradit určitě zavolejte :)

rozpis závodu:       https://tjmeteor.wbs.cz/carlsbad_aircup_-_rozpis_cz.pdf

 


 


 

 

heartheartGRATULUJEME A DĚKUJEME NAŠIM ZÁVODNICÍMheartheart

Výsledky 1. internetového závodu Carlsbad HomeCup 2020

kategorie naděje ZP:   1.místo    Simonka  NOVÁKOVÁ

kategorie naděje KP:   1.místo    Nellinka  KLADRUBSKÁ

kategorie kadetky KP: 4.místo    Tinka  DORČÁKOVÁ

                                                      6.místo     Karolínka  VALHOVÁ

kategorie juniorky ZP: 1.místo     Esterka  VALHOVÁ

zvláštní ocenění:          Karolínka VALHOVÁ     

                                       za skvěle provedené taneční série kroků

Holky byly jste skvělé, máte velkou pochvalu za výkon, za odvahu, za choreografii a provedení sestav - jste jedničky !!! yesyesyesyesyesyes

Velkou pochvalu si zaslouží i rodiče - za podporu, za stěhovací práce při přípravě závodní plochy, za technické zajištění, režii a za kameru!!! laughyes

A děkujeme i pořadatelům a organizátorům celé náročné akce, všem zúčastněným, všem příznivcům MG, všem co podporovaly závodnice svými hlasy a už teď se těšíme na další pokračování závodu! yesyesyes

heartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheart

                                           

 

 

 

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ CARLSBAD HOMECUP 2020

        ÚTERÝ 5.5. 2020  VE 20.00 HOD NA FCB !!!

 

 

 

heart heart heart heart heart !!! UŽ JE TO TADY !!! heart heart heart heart heart

OD 11.5. 2020 OPĚT MŮŽEME DO TĚLOCVIČEN A TRÉNOVAT

Tréninky budou probíhat podle upraveného rozvrhu z důvodu rekonstrukce podlahy v hale Meťák.
Čekáme ještě na přesné požadavky pro konání tréninků,
prostory předběžně domluvené v ZŠ Rožnov a MŠ Papírenská.
Závodní skupiny budou zřejmě trénovat v dopoledních hodinách.
O všem budete informováni - sledujte stále info a aktuality!
heartheart TĚŠÍME SE NA TRÉNOVÁNÍ A NA VÁS NA VŠECHNY heartheart

  

                                   

 

 

Carlsbad Home Cup - hlasovat můžete do 4.5. !!!

Podporujeme naše odvážné gymnastky,

fandíme jim a lajkujeme !!!  Jste super  yesheartyesheartyesheart

 

 

 

CARLSBAD HOME CUP                           27.4.

Videa k závodu budou zveřejněna na facebookové skupině  " Závody moderní gymnastiky" .
Můžete již nyní skupinu sdílet a informovat všechny příbuzné, kamarády, kamarádky a příznivce.
Zveřejnění by mělo proběhnout do půlnoci 28.4. - takže od středy budete moci sestavy  "lajkovat"

Za náš oddíl závodí: Naděje ZP   - Nováková Simona
                                 Naděje KP   - Kladrubská Nella
                                 Kadetky KP - Dorčáková Tina
                                                      Valhová Karolína
                                 Juniorky ZP - Valhová Ester                                        

 Holkám moc a moc děkujeme za jejich snahu a přípravu na závod - fandíme a držíme pěsti!  Hodně štěstí!

https://www.facebook.com/groups/266034807768737/
 

Startovní listiny

https://tjmeteor.wbs.cz/carlsbad_homecup_2020_-_startovka.pdf

 

 

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2020

INFORMACE                                   15.8. - 23.8. 2020 
Soustředění se uskuteční podle situace /povolení,podmínky, nařízení dané v důsledku pandemie/ 
a podle přihlášených gymnastek. Předpokládám, že v srpnu bude již vše v pořádku wink    Soustředění proběhne: 1. pro všechna děvčata v celém rozsahu
                                      2. po skupinách ve zkráceném rozsahu
                                      3. proběhne pouze v ČB po skupinách
                                      4. proběhne částečně na Hrdoňově a částečně v ČB
Počítejte proto, prosím, i s následujícím týdnem a víkendem /24. – 31.8./ abychom mohly operativně rozdělovat jednotlivé skupiny.
Soustředění je pro děti od ročníku 2013 /nyní 1.třída a výše/.
Nejmladší skupiny mívají pobyt zkrácený - cca 4 dny.
Počítejte také s variantou, že se mohou do podzimní sezony zařadit závody jednotlivkyň a zruší se společné skladby nebo společné skladby budou a přidají se i pohárové soutěže jednotlivkyň. Uvidíme – nepředbíhejme – máme čas a snažme se být všichni trpěliví smiley
Zašlete mi všichni. prosím, do 5.5. na mail nebo SMS účast – i případnou neúčast – na soustředění /jméno a příjmení dítěte + ročník narození + Ano - zúčastní se  nebo  Ne - nezúčastní se/.
Přihlášku zatím nevyplňujte.  Propozice naleznete v odkaze.
Děkuji moc, všechny zdravím a těším se snad brzy naviděnou laugh
 
 
 
 

 

POZOR   POZOR   POZOR   POZOR   POZOR   POZOR   POZOR   POZOR   POZOR   POZOR   POZOR

           CARLSBAD HOME CUP 2020

1. internetový závod v moderní gymnastice

přečtěte si propozice k závodu, který připravil oddíl MG  Top Gym Karlovy Vary pro závodnice všech programů
MG - volný, kombinovaný základní. Závod proběhne přímo z vašeho domova dle všech podmínek v rozpisu.      V případě zájmu  pošlete přihlášku SMS 602835075 a na mail:monika.bublikova@o2active.cz 
nejpozději do neděle 19.4.  Pokud budete potřebovat poradit, tak zavolejte. Vysvětlení pravidel naleznete
v sekci informace.

   https://tjmeteor.wbs.cz/carlsbad_homecup_-_rozpis_.pdf     

                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

       

  Veselé  velikonoce 

                    

 

 

 

                                 "SPORTEM KU ZDRAVÍ"     

          "VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH" 

 

Zkusíme se těmito hesly řídit a proto, prosím, sledujte sekci informace, kde máte připraveno zajisté příjemné překvapení laughangelheart

 

 

                      NOUZOVÝ STAV  V  ČR

Vzhledem k nařízení vlády ČR  se po dobu nouzového stavu ruší všechny tréninky moderní gymnastiky          pro všechny skupiny až do odvolání.

Dále se ruší všechny závody, které měly proběhnout v měsíci březnu a dubnu.

O dalších změnách vás budeme informovat .
Děkujeme za vaší trpělivost, přejeme pevné zdraví a pevné nervy. 

16.3. 2020

 

 

Milé gymnastky, 

přejeme vám krásné Vánoce

a zlatý nový rok heart

 

heartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheart

 

yesLETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ    -    informaceno

cheekycheekycheeky

Nástup:  v sobotu  18. 8. 2018  v  17.00 hod    Ukončení:   v neděli  26. 8. 2018 ve 13.00 hod

Místo:  Fontána -  Hrdoňov  /Lipno/                            

Nutné vybavení: oblečení na tréninky do tělocvičny- černé kombinézy, černé elasťáky, kraťásky + tílka!!!, věci na aerobik, botasky, ponožky,  špičky, pantofle,  všechno náčiní- švihadlo, obruč, míč, stuha, kužele /to co děti mají již k dispozici/,posilovací gumy, karimatka, batoh, lahev na pití, baterka, budík - hodinky, krém na opal., repelent, pomáda na rty, gumičky + sponky !!! hygien. potřeby,  sešit, blok, psací potřeby, knížka, hry, karty apod. ,věci os. potřeby

dostatečné množství sportovního oblečení na ven - čepice, šusť. a tepl. souprava, pláštěnka, větrovka,

gumovky, botasky, pantofle, sandály, pyžamo, plavky a vybavení do vody, do bazénu,

oblečení na pokoj, kapesné dle uvážení, maska na karneval,  disko oblek, koloběžka, chrániče, helma!!  VŠECHNY VĚCI PODEPSANÉ !!!  +  pitný režim – minerálky 

ZÁKAZ – sladostí a potravin /pouze musli tyčinky/ + minerálka+ vitamíny – ale nemusí být/

               -  návštěv po celou dobu pobytu                  -  mobilních telefonů

v nutných případech /+ malé děti/ možno volat na tel. 602835075, 774992021, / ráno, večer/

Nezapomeňte se včas před soustředěním protahovat, posilovat a zlepšete fyzičku!!!

 

 

 

angeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevilangeldevil

 heartMilé gymnastky,

stejně jako loni jsme úspěšnou závodní sezónu ukončily a oslavily společnou rozlučkou a teď už je před námi jen zasloužené volno a odpočinek...

Přejeme všem krásné a slunečné léto, pohodové prázdniny a hodně nových zážitků! 

A jako každý rok budeme rády, když nám pošlete svoje prázdninové gymnastické fotky - čím víc, tím líp!

Tak trénujte, foťte a užívejte parádní prázdniny!!!

Těšíme se na vás na soustředění v srpnu!heart

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

INFORMACE K PODZIMNÍMU  SOUSTŘEDĚNÍ   -  říjen 2017

 

NÁSTUP na soustředění:  ve čtvrtek  5.10. 2017   v hlavní budově /recepce – bar/

                                           Hotel FONTÁNA – HRDOŇOV   17.00  – 17.15 hod -  ne dříve!!!

PLATBA:   při nástupu  v hotovosti

S SEBOU:  vybavení na tréninky do tělocvičny – kombinézky, mikina, ponožky,

                   náčiní /švihadlo, obruč,  …/  – to co děti mají, špičky, teplákovka …

                   věci do bazénu /plavky, osuška, čepice/ a do sauny /prostěradlo, ručník/ -dle situace

                   věci osobní potřeby, hygiena, pantofle, gumičky, sponky, hry, knížka …..

                   oblečení na ven a na  pokoj,  budík nebo hodinky

JÍDLO:       stravování zajištěno 5x denně – snídaně, obědy, večeře, svačiny, pití /začínáme večeří/

                   Pitný režim během dne si zajišťuje každý sám – s sebou neperlivé minerálky na pokoj

                   a do tělocvičny.   Žádné sladkosti a zásoby jídla !!!   Zákaz  mobilních  telefonů !!!

PROGRAM:  denní  trénink MG,  aerobiku,  regenerace,  osobní volno

UKONČENÍv neděli ve 13.30 hod

Nezapomeňte omluvit děti ve škole a odhlásit obědy.                           Monika Bublíková – hl. trenérka

***********************************************************************************************************

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ PODZIM 2017

 

ŘÍJEN

5.-8.10.         PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ  ???                                                HRDOŇOV

12.-15.10.     PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ  ???                                               HRDOŇOV

21.10.            ČMP III.                                                                                         PLZEŃ

29.10.            ČMP IV.                                                                                         M. LÁZNĚ

 

LISTOPAD

4.11.               VINOHRADSKÝ POHÁR                                                             PRAHA

5.11.               ČMP V.                                                                                           BRNO

11.11.             OBLASTNÍ PŘEBOR SS                                                             MILEVSKO

18.11.             ČMP VI. MEMORIÁL M. MORÁVKOVÉ                                 PRAHA

26.11.             MČR  SS                                                                                        PRAHA

 

PROSINEC

9.12.               ČMP VIII. - finále                                                                              ČESKÉ BUDĚJOVICE 

 

LETNÍ  SOUSTŘEDĚNÍ - předběžný termín 11.– 19. Nebo 18.– 26.8. – povinné pro všechny závodnice SS  na celý pobyt !!!

DOPRAVA NA ZÁVODY:  společná pro všechna děvčata  objednaným  autobusem   !!!

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

heartNábor nových gymnastekheart

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

 

Informace

 

 

 

Nástup:  v sobotu  19. 8. 2017  v  17.00 hod.

 

Ukončení:   v neděli  27. 8. 2017 ve 13.00 hod.

 

Místo:  Fontána -  Hrdoňov  /Lipno/                                     

 

Nutné vybavení:

oblečení na tréninky do tělocvičny - černé kombinézy!!, věci na aerobik, botasky, ponožky,  špičky, pantofle,  všechno náčiní - švihadlo, obruč, míč, stuha, kužele /to co děti mají již k dispozici/, karimatka, batoh, lahev na pití, baterka, budík-hodinky, krém na opal., repelent, pomáda na rty, gumičky + sponky !!! hygien. potřeby,  sešit, blok, psací potřeby, knížka, hry, karty apod. ,věci os. potřeby,dostatečné množství sportovního oblečení na ven - čepice, šusť. a tepl. souprava, pláštěnka, větrovka, gumovky, botasky, pantofle, sandály, pyžamo, plavky a vybavení do vody, do bazénu,oblečení na pokoj, kapesné dle uvážení, maska na karneval,  disko oblek, koloběžka, chrániče, helma!! 

VŠECHNY VĚCI PODEPSANÉ !!!

 

ZÁKAZ – sladkostí a potravin /pouze musli tyčinky + minerálka+ vitamíny – ale nemusí být/

               - návštěv po celou dobu pobytu                  -  mobilních telefonů

v nutných případech /+ malé děti/ možno volat na tel. 602835075, 774992021, / ráno, večer

Vzkaz od paní trenérky Bublíkové:devil

"Všechny začněte včas s protahováním a  rozhýbáváním a také s kondičkou!

Nechci tam pak vidět žádné slzičky a skučení!wink"

 

 

 

heartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheartheart

Ahoj gymnastky,

konec závodní sezóny jsme oslavily rozlučkou na Meteoru a nyní je před námi už jen volno, odpočinek a prázdniny...

Přejeme vám hodně sluníčka, koupání, veselých zážitků a dobré nálady. Nezapomínejte taky cvičit, ale nezraňte se, ať se můžeme ve zdraví sejít v srpnu na soustředění  a vymyslet ty nejlepší společky pro všechny kategorie! 

Stejně jako minulý rok budeme moc rády, když nám budete posílat svoje prázdninové gymnastické fotky a doufáme, že oproti loňsku jich bude daleko víc! Tak neváhejte, trénujte, tancujte, foťte a užívejte super prázdniny!          

Parádní léto všem přeje TJ Meteorwink

 

smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley

 

Festival Sporťáček 2017

Srdečně zveme všechny na festival Sporťáček, kde budeme zastupovat moderní gymnastiku. Budete si moci vyzkoušet všechna náčiní, dozvíte se informace ohledně moderní gymnastiky, tréninků a můžete se i zapsat do našeho oddílu! heart


KDY?  - v sobotu 24.6.2017 od 10 do 18 hodin

KDE? - Sokolský ostrov České Budějovice 

Tak neváhej a doraž! Už se na tebe těšíme! wink


https://www.facebook.com/events/1502298853134006/?fref=ts

Výsledek obrázku pro rhythmic gymnastics ribbon

*************************

MČR v ZP a KP 

3. - 4.6. 2017 Kreslený Legrační želva izolovaných na bílém pozadí

Sportcentrum Želva Dubňany 

 

Máme radost, že i letos budeme mít početné zastoupení gymnastek našeho oddílu na Mistrovství České republiky. Ze základního programu postupuje 8 závodnic (2 soutěžní družstva), z kombinovaného programu 3 závodnice z TJ METEOR České Budějovice a 2 závodnice z oddílu TJ Sokol Milevsko v I. a II. kat. (1 soutěžní družstvo)

K postupu na republiku gratulujeme těmto závodnicím ze základního programu:

Amálce, Emičce (zástup za nemocnou Tinku), Barborce Č., Sáře, Viktorce, Klárce, Nikče B. a Marice.  smiley

Z kombinovaného programu nás budou reprezentovat:

Vanda, Kristýnka a Marťasmiley

 

Holky, přejeme hodně štěstí, odvahy a dobré nálady.

Ať se vám nacvičené sestavy vydaří!  heartyes

------------------------------------------------------------------

 

 

Krásné a pohodové vánoční svátky a do nového roku hodně štěstí a úspěchů nejen ve sportu přeje všem gymnastkám

TJ Meteor České Budějovice

 

________________________________

 

___________________

Prázdniny 2016

 

 

Milé gymnastky,

konečně tady máme léto a s ním i tolik očekávané prázdniny… Bohužel, čas letí a první jejich půlka už je za námi… Doufáme, že jste si je užily v plné parádě a na srpen máte před sebou ještě mnoho nových plánů a zábavy! Přesto ale nezapomeňte, že se blíží každoroční letní soustředění  a  je třeba myslet trochu i na cvičení a protahování….

 Budeme tedy moc rádi, když nám pošlete vaše letní gymnastické fotky, ať už od moře, jezera, z chaty nebo třeba z domova od bazénu.  Je to jen na vás….

Tak trénujte a foťte!

 

Těšíme se na vaše příspěvky a nashledanou v srpnu!!!

 

 

 

 

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

informace

 

Nástup: v sobotu 13. 8. 2016 v 17.00 hod. Ukončení: v neděli 21. 8. 2016 ve 14.00 hod

Místo: Fontána - Hrdoňov /Lipno/ Cena: 3900,- Kč /v hotovosti na schůzce/

Nutné vybavení: oblečení na tréninky do tělocvičny- černé kombinézy!!, věci na aerobik, botasky, ponožky, špičky, pantofle, všechno náčiní- švihadlo, obruč, míč, stuha,kužele (to co děti mají již k dispozici), karimatka, batoh, lahev na pití, baterka, krém na opal., repelent, pomáda na rty, gumičky + sponky !!! hygien.potřeby, budík nebo hodinky, sešit, blok, psací potřeby, knížka, hry, karty apod., dostatečné množství sportovního oblečení na ven - čepice, šusť. a tepl. souprava, pláštěnka, větrovka, gumovky, botasky, pantofle, sandály, pyžamo, plavky a vybavení do vody, do bazénu a do sauny, oblečení na pokoj, kapesné dle uvážení, maska na karneval, disko oblek, koloběžka, chrániče, helma!! VŠECHNY VĚCI PODEPSANÉ !!!

ZÁKAZ

– sladostí a potravin (pouze musli tyčinky, minerálka, vitamíny – ale nemusí být)

- návštěv po celou dobu pobytu

- mobilních telefonů

  (v nutných případech /+ malé děti/ možno volat na tel. 602835075, 774992021 / ráno, večer)

 

_________________

MG TJ METEOR ZÍSKAL NA MČR PRO JIŽNÍ ČECHY 5 MEDAILÍ A 2 MISTROVSKÉ TITULY!!!

 
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
 
Vyvrcholením jarní sezony je pro moderní gymnastky Mistrovství ČR. To se letos poprvé
 
v programech ZPMG a KPMG konalo ve Sportovní hale v Českých Budějovicích. Pořadatelství bylo
 
přiděleno českobudějovickému oddílu MG TJ Meteor. Dvoudenní závodní klání, kterému
 
předcházely měsíce příprav, začalo v sobotu základním programem a pokračovalo v neděli
 
kombinovaným programem moderní gymnastiky.
 
MČR ZÁKLADNÍ PROGRAM
 
V základním programu soutěžilo celkem 25 družstev a 25 jednotlivkyň jednotlivých kategorií
 
z 9 oblastí – krajů, které se nominovaly z oblastních přeborů.
 
Družstvo se skládá ze závodnic I., II., III. A IV. kategorie.
 
Jižní Čechy zastupovala 4 družstva /3 z postupem a 1 domácí družstvo/ složená ze závodnic
 
Meteoru ČB /15/ a GSK Tábor/1/.
 
V I. kategorii, která byla výkonnostně hodně vyrovnaná, se jihočešky výrazně neprosadily.
 
Nejlépe si vedla Karolína Kolgjeraj, která skončila na 14.místě.
 
II. kategorie přinesla Jihočeškám a Českobudějovickému Meteoru 1. Mistryni ČR v roce 2016,
 
když Klára Horká dokázala předvést sestavu se švihadlem i s obručí velmi precizně a bez chyb a
 
právem si odvezla mistrovský titul a zasloužené zlato!!! Výborný výkon předvedla i Ilona
 
Vavrochová a získala pro Jižní Čechy bronz. V těsném závěsu za medailovými pozicemi skončila
 
velmi nadějná Jasmine Štrbová – na 6. Místo ji posunula pouze nejnižší dílčí známka.
 
Ve III. Kategorii jsme se dočkaly další zlaté medaile! Klára Vejsadová po celé úspěšné sezoně
 
svoji výkonnost potvrdila a odvezla si po bezchybném výkonu titul Mistryně ČR. Dalším želízkem
 
v ohni byla Viktorie Kopečná – ta se však dopustila hned v úvodu sestavy chyby a bohužel se
 
nedočklala medaile, chyba v sestavě s obručí ji po krásně předvedeném míči odsunula na 8. Místo.
 
Ve IV. kategorii již tradičně startující Nikola Bendíková /Meteor ČB/ zacvičila s přehledem své
 
sestavy s míčem a s kuželi a potvrdila svou výbornou formu a stala se vícemistryní ve své
 
kategorii.
 
Dalším velkým úspěchem pak byl pro Jihočešky závod družstev – když družstvo Jižní Čechy 1 ve
 
složení Kolgjeraj, Horká, Kopečná, Bendíková –všechny závodnice MG TJ METEOR České
 
Budějovice – získalo stříbro a titul Vícemistryně ČR pro rok 2016!
 
MG Meteor se tak stal i nejúspěšnějším oddílem MČR!!!
 
VÝSLEDKY ZP
 
I.kat.
 
1. Vendula Štverková TJ Sokol Třebovice - Severní Morava
 
2. Kateřina Přenosilová TJ Sokol Brno Židenice – Jižní Morava
 
3. Laura Osičková SKMG Břeclav - Jižní Morava
 
………… 14. Karolína Kolgjeraj TJ Meteor České Budějovice
 
16. Liliana Zimmermanová TJ Meteor ČB
 
17. Michaela Bergerová TJ Meteor ČB
 
22. Lucie Ježková TJ Meteor ČB
 
II. kat.
 
1. Klára Horká TJ Meteor České Budějovice – Jižní Čechy
 
2. Elen Cuřínová TGK Zlín - Jižní Morava
 
3. Ilona Vavrochová TJ Meteor České Budějovice – Jižní Čechy
 
……………… 4.-6. Jasmine Štrbová TJ Meteor ČB
 
13. Magda Ryjáčková TJ Meteor ČB
 
III. kat.
 
1. Klára Vejsadová TJ Meteor České Budějovice – Jižní Čechy
 
2. Eliška Musílková USK Slavie Ústí nad Labem – Severní Čechy
 
3. Simona Sikorová TJ Sokol Třebovice - Severní Morava
 
………… 8. Viktorie Kopečná TJ Meteor ČB
 
11. Marta Lvova TJ Meteor ČB
 
15. Nikola Stejskalová TJ Meteor ČB
 
IV. kat.
 
1. Zuzana Ponížilová KMG Zlín - Jižní Morava
 
2. Nikola Bendíková TJ Meteor České Budějovice – Jižní Čechy
 
3. Lenka Barešová SKMG Stodůlky Praha – Oblast Praha
 
…………. 9. Kristýna Ševčíková GSK Tábor
 
17. Zuzana Hořínková TJ Meteor ČB
 
18. Marika Mikolášová TJ Meteor ČB
 
Družstva
 
1. Jižní Morava 1. družstvo
 
2. Jižní Čechy I. družstvo /Kolgjeraj, Horká, Kopečná, Bendíková – všechny TJ Meteor ČB/
 
3. Severní Morava 1. Družstvo
 
…………. 7. Jižní Čechy II. Družstvo /Bergerová, Štrbová, Vejsadová, Ševčíková/
 
12. Jižní Čechy III. Družstvo /Zimmermanová, Vavrochová, Lvova, Mikolášová/
 

21. Jižní Čechy IV. Družstvo /Ježková, Ryjáčková, Stejskalová, Hořínková/

 

 

MČR KOMBINOVANÝ PROGRAM

 
V kombinovaném programu startovalo celkem 17 družstev – 17 jednotlivkyň v kategoriích III.
 
VTp, II.VTp, I.VTp a v kategorii Ženy. Jižní Čechy zastupovalo pouze 1 družstvo závodnic
 
Meteoru ČB.
 
Ve III. VTp si svou premiéru odcvičila po přestupu ze základního programu Aneta Prieglová.
 
Po volné sestavě bez náčiní se držela na 11. pozici, ale pády v sestavě se švihadlem ji odsunuly na
 
17. místo
 
Velké naděje měl Meteor ve II.VTp, kde startovala Vanda Dorčáková. Zacvičila výborně volnou
 
sestavu se s obručí za kterou obdržela čtvrtou nejvyšší známku, v povinné sestavě s míčem se
 
dopustila malé chyby, ale rozhodčí ji posoudily velmi přísně a to ji odsunulo na 6.místo.
 
Také ostřílená závodnice Kristýna Radošová se dopustila několika chyb a nepodařilo se jí tak
 
zaútočit ani na první desítku. Milým překvapením byl výkon Elišky Novodvorské, přesto, že
 
startovala poprvé v I. VTp a s náročnou stuhou získala pěkné 13. Místo. Vyrovnaný výkon
 
předvedla nejstarší závodnice Meteoru Adriana Pinlová, ve velmi silné konkurenci, kterou je
 
každoročně kategorie žen, obsadila 14. Místo
 
Nejúspěšnějším oddílem druhého dne MČR se stal suveréně MG TJ VS Praha!
 
Výsledky KP
 
III.VTp
 
1. Natálie Kotlárová TJ Sokol Horní Jířetín
 
2. Anastasia Komarova SKMG Břeclav
 
3. Marta Líbalová SK MG Břeclav
 
……….. 17. Aneta Prieglová TJ Meteor České Budějovice
 
II.VTp
 
1. Alexandra Kaněvová TJ VS Praha
 
2. Simona Chlupová TJ Sokol Brno Židenice
 
3. Linda Kaňová SK MG Břeclav
 
……….. 6. Vanda Dorčáková TJ Meteor České Budějovice
 
I.VTp
 
1. Kateřina Minková TJ VS Praha
 
2. Kristýna Švestková TJ VS Praha
 
3. Eliška Harťanská SKMG Břeclav
 
………… 13. Eliška Novodvorská TJ Meteor ČB
 
16. Kristýna Radošová TJ Meteor ČB
 
Ženy
 
1. Kateřina Košíková TJ VS Praha
 
2. Kateřina Hanušová GSK Ustí nad Labem
 
3. Klára Vařeková TJ VS Praha
 
………….. 14. Adriana Pinlová TJ Meteor České Budějovice
 
Družstva
 
1. Praha I. družstvo
 
2. Jižní Morava II. družstvo
 
3. Praha II. družstvo
 
……… 16. Jižní Čechy I.

_________________

_________________

P O Z V Á N K A

SRDEČNĚ ZVEME KAMARÁDY A KAMARÁDKY, RODIČE I PRARODIČE , PEDAGOGY A VŠECHNY PŘÍZNIVCE MODERNÍ GYMNASTIKY NA:

OBLASTNÍ PŘEBOR V MODERNÍ GYMNASTICE

KTERÝ SE KONÁ V NEDĚLI 22. 5. 2016 V HALE SK MEŤÁK /AREÁL METEOR/ ČESKÉ BUDĚJOVICE

Program:

9.30 hod nástup a zahájení soutěže MŠ + 1. Třída

10.30 hod 2. + 3. Třída

11.45 hod 4.tř. a starší

15.00 hod vyhlášení výsledků 

_________________

NEJLEPŠÍ JIHOČESKÝ SPORTOVEC

ZA ROK 2015 DO 15 LET

 

ZA ODDÍL MG TJ METEOR BYLY NOMINOVÁNY:

    KATEGORIE JEDNOTLIVCI:

        VANDA DORČÁKOVÁ 3. MÍSTO MČR KOMBINOVANÝ PROGRAM

        NELA NOVOTNÁ 3. MÍSTO MČR ZÁKLADNÍ PROGRAM

    KATEGORIE TÝMY:

        SPOLEČNÁ SKLADBA HEY BOY – 2. MÍSTO ČESKÝ POHÁR SPOLEČNÝCH SKLADEB

        VANDA DORČÁKOVÁ - NELA NOVOTNÁ - KLÁRA HORKÁ - ANETA PRIEGLOVÁ - NELA         KUBEŠOVÁ

 

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ SE USKUTEČNÍ 1.3. V 16.30 HOD VE VELKÉM

SÁLE DK METROPOL.

GRATULUJEME!

_________________

_________________

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

informace

Nástup: v sobotu 8. 8. 2015 v 17.00 hod Ukončení: v neděli 16. 8. ve 14.00 hod

Místo: Fontána - Hrdoňov /Lipno/ Cena: 3800,- Kč /v hotovosti na schůzce/

Nutné vybavení: oblečení na tréninky do tělocvičny- černé kombinézy!!, věci na aerobik, botasky, ponožky, špičky, pantofle, všechno náčiní- švihadlo, obruč, míč, stuha,kužele (to co děti mají již k dispozici), karimatka, batoh, lahev na pití, baterka, krém na opal., repelent, pomáda na rty, gumičky + sponky !!! hygien.potřeby, budík nebo hodinky, sešit, blok, psací potřeby, knížka, hry, karty apod., dostatečné množství sportovního oblečení na ven - čepice, šusť. a tepl. souprava, pláštěnka, větrovka, gumovky, botasky, pantofle, sandály, pyžamo, plavky a vybavení do vody, do bazénu a do sauny, oblečení na pokoj, kapesné dle uvážení, maska na karneval, disko oblek, koloběžka, chrániče, helma!! VŠECHNY VĚCI PODEPSANÉ !!!

ZÁKAZ

– sladostí a potravin (pouze musli tyčinky, minerálka, vitamíny – ale nemusí být)

- návštěv po celou dobu pobytu

- mobilních telefonů

  (v nutných případech /+ malé děti/ možno volat na tel. 602835075, 774992021 / ráno, večer)

_________________


  Poslední trénink je ve středu 17.12. od 14.00 do 16.00 hod.  Vánoční posezení pro rodiče a děti proběhne v pondělí 22.12. v Bowling baru na Dynamu od 18.00 hod - sálovou obuv s sebou /hlavně děti/. Proběhne i tradiční ochutnávka cukroví a předávání dárečků. Vyúčtování podzimní části provedeme v lednu.  

Děkuji všem za zvládnutou podzimní sezonu a přeji za všechny trenérky krásné Vánoce a šťastný rok 2015. M. Bublíková

_________________

Informace k  Oblastnímu Přeboru společných sklabeb a METEOR CUPU

23.11. 2014

Na závod se přihlášeno 11 skladeb a cca 70 závodnic závodu jednotlivkyň. Časový program je pouze orientační, během samotného závodu může dojít k časovým změnám, proto prosím, aby závodnice jednotlivých kategorií byly v tělocvičně vždy s určitým předstihem včetně rozcvičení .

Nástup bude pouze jeden pro všechny na začátku závodu!

Rozcvičení na hlavním koberci je rozepsáno v další příloze a je rozděleno do různých časových sledů po oddílech a po kategoriích .

Na vedlejší rozcvičovací ploše během závodu bude vždy jen kategorie, která závodí + následující, ostatní budou mimo plochu!!!

V klubovně bude po dobu závodu otevřen bufet – během porady a při prezentaci je bufet uzavřen.

Prosím všechny účastníky závodu – trenérky, rozhodčí, rodiče a ostatní, aby se do tělocvičny přezouvaly. Šatny si uzamykejte a klíče ukládejte na domluvené místo.

Rozhodčí si prostudují pravidla SSlinie B podle nových pravidel rok 2014.

Všechny společné skladby jdou 2 provedení.

 

Č A S O V Ý P R O G R A M

8.15 - 8.45 PREZENTACE

8.50 PORADA

9.30 NÁSTUP

9.40 - 11.00 SPOLEČNÉ SKLADBY

11.00 – 12.00 KATEGORIE 0.C, 0.B + 0.A ZP

12.15 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ I.ČÁSTI ZÁVODU

12.45 – 14.00 KATEGORIE I., II. ZP

14.10 – 15.00 KATEGORIE III., IV. ZP + KP

15.15 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ II.ČÁSTI ZÁVODU

 

 

R O Z C V I Č E N Í

ROZCVIČENÍ ZP O.A, O.B, O.C

 

8.10 - 8.20 METEOR ČB

8.20 - 8.30 GSK TÁBOR

8.30 - 8.35 PRACHATICE

8.35 - 8.40 VOLARY

 

 

ROZCVIČENÍ SPOLEČNÝCH SKLADEB

 

8.40 - 9.00 TJ METEOR

9.00 - 9.10 GSK TÁBOR

9.10 - 9.20 SOKOL MILEVSKO

9.20 - 9.25 TJ TATRAN VOLARY

 

ROZCVIČENÍ ZP I., II. , III. A IV. + KP

 

12.00 - 12.15 I. KAT.

12.35 - 12.45 II. KAT + III. KAT.

14.00 - 14.10 IV. KAT. + KP

_________________

INFORMACE PRO RODIČE 

Český pohár I. – závod společných skladeb

Kdy: Neděle 26.10. 2014 - 9.45 – 18.00 hod

Kde: tělocvična Gymnázia Mariánské Lázně

Sraz: neděle 26.10. do 5.40 !!! hod - hlavní vlakové nádraží – hala

Návrat: ve 20 hod

S sebou: závodní trikot společný, gymnastické špičky, tepláková souprava oddílová, kombinézka., pantofle, náčiní, gumičky, věci na česání, gel, lak stříbrný, malování, kapesné na jídlo. Svačina na cestu, pití.

Platba zálohy v hotovosti 500,- Kč /doprava + startovné – donést v pátek/

Další závody 16.11. Plzeň, 23.11. Meteor Č.Budějovice

POZOR – ze soboty na neděli se posouvá čas o hodinu zpět !!!

_________________

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ

 PODZIM 2014

ŘÍJEN

9.-12. PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ HRDOŇOV

26. ČMP SS I. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

LISTOPAD

2. VINOHRADSKÝ POHÁR SS PRAHA

    VELKÁ CENA PLZNĚ SS PLZEŇ

16. ČMP SS II. PLZEŇ

23. METEOR CUP + OP SS ČESKÉ BUDĚJOVICE

30. ČMP SS III. PRAHA

PROSINEC

6. nebo 7. ČMP SS – FINÁLE BŘECLAV

13. VÁNOČNÍ KAPŘÍK SS + ZP TÁBOR.

_________________

KONEC ROKU

Tréninky do pátku 20.6. zůstávají beze změny pro všechny skupiny (možná úprava ve středu a   v pátek - děvčata budou upozorněna). V týdnu od 23. do 27.6. se již netrénuje

V úterý 24.6. je ukončení školního roku a sezony pro rodiče a děti na Meteoru od 16 hodin v restauraci venku, v případě nepříznivého počasí uvnitř.

Program: 16.15 - 18.00 hod diskotéka, poté volná zábava, posezení. Všichni jsou srdečně zváni!

Ve čtvrtek 19.6.od 16 hod - konzultace s trenérkou, platby, doplatky, objednávky..... vše co máte na srdci. Opět se setkáme 9.8. na soustředění, kde se budou děti rozdělovat do jednotlivých skupin společných skladeb, v novém školním roce začínáme hned v úterý 2.9. tréninkem na Meteoru od 14. do 16 hodin.

_________________

MČR KPMG

neděle 1.6. 2014 sportovní hala TeZa Hodonín, Lipová alej 23 - 10.45 - 17.00 hod sraz na místě do 9.15 hod, prezentace 9.30, rozcvičení ???, vyhlášení výsledků 16.30 hod

MČR ZPMG

sobota 31.5. 2014 - sportovní hala TeZa Hodonín, Lipová alej - 10.45 - 17.30 hod sraz do 9.15 hod na místě, prezentace 9.30 , rozcvičení ??? vyhlášení výsledků 17.00 hod

_________________

Nominace na MČR:

ZPMG - postupují celkem 3 družstva : I.kat. Horká, Prieglová, Kubešová II. Novotná, Stejskalová, Vejsadová III. Hindy, Mikolášová, Kohoutková (Tábor) IV. Štojdlová, Bendíková, Stárková

KPMG - postupuje 1 družstvo - Dorčáková, Radošová, Pinlová, Mikolášová

_________________

ZÁVOD KE DNI DĚTÍ

neděle 25.5. 2014

Hala SŠ technické Zelený pruh, Praha 4 

ZPMG:

I.kat - sraz 8.00 hod, rozcvičení 8.30, vyhlášení výsledků 11.30 hod

II.kat. sraz 8.30 /10.00- bez rozcvičení/ rozcvičení 8.50, vyhlášení 15.00 hod

III. a IV. kat. sraz 10.00 hod, rozcvičení 11.00 hod, vyhlášení 15.00 hod

KPMG:

sraz 14.00 hod , rozcvičení od 15.30 hod, vyhlášení 20.00 hod může dojít k časovému posunu - počítejte s rezervou vpřed i vzad

_________________

25.5. Praha

Nominace: 

I. Horká, Prieglová, Kubešová, Vavrochová, Ryjáčková, Štrbová

II. Vejsadová, Zdrhová, Stejskalová, Novotná, Kopečná, Chalupová

III. Hindy, Mikolášová

IV. Krejsová, Polívková, Štojdlová, Stárková, Bendíková

KP. Dorčáková, Radošová, Novodvorská, Pinlová, Bocková, Mikolášová, Drdlová

Pozor : pořadatel může ještě udělat úpravy a snížit počet přihlášených závodnic /limitování startovní listiny/

_________________

OBLASTNÍ PŘEBOR ZPMG A KPMG

- sobota 17.5. 2014 - hala SK Meťák - areál Meteor Rožnov -

nominace: všechny závodnice - postup na MČR !!! Přímo postupují první dvě závodnice ZP a první závodnice KP Sraz na místě v 7 hod - příprava haly /příprava náležitostí k závodu v pátek během a po tréninku- dle domluvy/ závod 9.30 - 15.30 hod - po skončení prosím rodiče o pomoc při úklidu haly všem přeji hodně moc štěstí!!!

_________________

P O Z V Á N K A

-------------------

OBLASTNÍ PŘEBOR MODERNÍ GYMNASTIKY ZPMG A KPMG

Nominace na účast na Mistrovství České republiky!

--------------------------------------------------------------------------

KDE: hala SK Meťák - areál TJ METEOR Č. Budějovice – Rožnov

KDY: sobota 17.5. 2014 9.30 – 12.30 a 12.30 – 15.30 hod

 

Zveme srdečně všechny kamarádky a kamarády, děti i rodiče,

a všechny příznivce a fanoušky – přijďte se podívat a fandit!!!

****************************************************************************************

OBLASTNÍ PŘEBOR - 17.5.2014

Č A S O V Ý P R O G R A M

 

8.30 - 9.20 ROZCVIČENÍ 0.A, 0.B, 0.C, I.

 

8.15 - 8.45 PREZENTACE

 

8.50 PORADA

 

9.30 NÁSTUP

 

9.45 – 10.45 KATEGORIE 0.C + 0. B + 0.A

 

10.45 – 11.40 KATEGORIE I.

 

11.40 - 12.00 ROZCVIČENÍ II., III. + IV.

 

12.00 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 0.C,0.B, 0.A

 

12.30 – 13.15 KATEGORIE II.

 

13.15 - 14.00 KATEGORIE III. + IV.

 

14.00 - 14.15 ROZCVIČENÍ KP

 

14.15 - 15.00 KP

 

15.15 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

 

R O Z C V I Č E N Í

 

 

ROZCVIČENÍ KATEGORIÍ O.B, O.A, I.

 

8.30 - 8.45 TJ METEOR ČB

8.45 - 9.00 GSK TÁBOR

9.00 - 9.10 PRACHATICE

9.10 - 9.20 VOLARY

 

 

 

ROZCVIČENÍ KATEGORIÍ II., III. A IV.

 

11.40 - 11.50 II. KAT.

11.50 - 11.55 III. KAT.

11.55 - 12.00 IV. KAT.

 

 

ROZCVIČENÍ KP

 

14.00 - 14.05 III. + II. VTp

14.05 - 14.10 I. VTp

14.10 - 14.15 ŽENY

 

 

 

ROZPIS JE POUZE ORIENTAČNÍ, MŮŽE DOJÍT K POSUNŮM, ZMĚNÁM V PRŮBEHU ZÁVODU!!!!

_________________

Jarní pohár města Plzně 10.5.2014

Nominace:

ZPMG

I. kat. Horká, Prieglová (náhr. Kubešová, Vavrochová)

II.kat. ??? pouze 2 závodnice - Vejsadová, Zdrhová, Novotná, Stejskalová ???

III. kat. Hindy, Mikolášová

IV. kat. Štojdlová, Bendíková (náhr. Stárková, Polívková, Krejsová)

KPMG

III. Dorčáková

II. Radošová, Novodvorská

VTŽ. Mikolášová, Drdlová

Informace:

Sportovní hala TJ Slavoj Plzeň, Třebížského ul.

ZPMG : sraz na místě v 8.30 hod - rozcvičení na ploše 9.12 hod, začátek závodu 9.30 hod, vyhlášení výsledků 13.15 hod startovné: 200,- Kč

KPMG: sraz na místě ve 13.00 hod, rozcvičení na ploše 14.20 hod, začátek závodu 14.40 hod, vyhlášení výsledků 18.00 hod - časy jsou orientační, zaléží na průběhu dopoledního závodu, počítejte s časovou rezervou startovné: 250,- Kč

_________________

Termínový kalendář:

10.5. Plzeň - ZPMG + KPMG

25.5. Praha - ZPMG + KPMG

31.5. MČR ZPMG Hodonín

1.6. MČR KPMG Hodonín

_________________

 

 Neděle 27.4. Pohár ZŠ Úšovice a Lázeňský pohár

Mariánské Lázně 10.00 - 16.00 hod

Cesta hromadně vlakem, sraz do 5.45 hod na nádraží , návrat 20.00 hod

Další závody: 3.5. Praha, 10.5. Plzeň, 17.5. ČB

 Nominace závodnic:

III. Dorčáková

II. Novodvorská, Radošová

I. Bocková, Pinlová

Ženy - Mikolášová, Drdlová, Štojdlová 

3.5. Čarodějnické koště ZPMG

Praha-Nominované závodnice:

I. Horká, Prieglová, Kubešová, Štrbová, Vavrochová, Ryjáčková

II. Vejsadová, Zdrhová, Stejskalová, Novotná, Kopečná, Chalupová

III. Mikolášová, Hindy

IV.B Krejsová, Polívková

IV.A Štojdlová, Bendíková, Stárková

 3.5. Květinový závod - KPMG

Praha-nominované závodnice:

Dorčáková, Radošová, Novodvorská, Pinlová, Bocková, Drdlová, Mikolášová

_________________

Memoriál M. Duckeová - závod ZPMG - 30.3. 2014 Mariánské Lázně

Nominace závodnic:

I. Prieglová, Horká, Kubešová (dopl. Vavrochová)

II. Vejsadová, Zdrhová, Stejskalová, Novotná (dopl. Kopečná, náhr. Chalupová)

III. Hindy, Mikolášová

IV. Štojdlová, Bendíková, Stárková (dopl. Polívková, náhr. Krejsová)

 Doprava společně vlakem - sraz do 5.45 hod hlavní vlakové nádraží - odjezd 6.01 hod, návrat 21.56 hod - ve čtvrtek 27.3. krátká informační schůzka k závodům.

 

_________________

INFORMACE NA JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2014

NÁSTUP na soustředění: ve čtvrtek 20.3. 2014 v hlavní budově /recepce – bar/

Hotel FONTÁNA – HRDOŇOV 17.00 – 17.15 hod - ne dříve!!!

S SEBOU: vybavení na tréninky do tělocvičny – kombinézky, mikina, ponožky,

švihadlo, míč, obruč, stuha – to co děti mají, špičky, botasky, teplákovka …

vybavení do bazénu /plavky, osuška/, věci do sauny /prostěradlo, ručník/

věci osobní potřeby, hygiena, pantofle, gumičky, sponky, hry, knížka …..

oblečení na ven a na pokoj, budík nebo hodinky

JÍDLO: stravování zajištěno 5x denně – snídaně, obědy, večeře, svačiny, pití /začínáme večeří/

Pitný režim během dne si zajišťuje každý sám – s sebou neperlivé minerálky na pokoj

Žádné sladkosti a zásoby jídla !!! Bez mobilních telefonů.

PROGRAM: denní trénink MG, aerobiku, regenerace, osobní volno

UKONČENÍ: v neděli 23.3. 2014 ve 13.30 hod

NFORMACE: 602835075

Nezapomeňte omluvit děti ve škole a odhlásit obědy.                                     Monika Bublíková – hl. trenérka

_________________

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

 

TERMÍN:     od čtvrtka  20.3. do neděle  23.3. 2014

                   

MÍSTO:         hotel Fontána – Hrdoňov /Lipno/

 

NÁPLŇ:        speciální příprava  moderní gymnastiky a            

                    aerobiku,  regenerace – bazén, sauna 

 

Nástup i ukončení v odpoledních hodinách, doprava vlastní, podrobnější informace dostanou děti po odevzdání přihlášek.

 

__________________

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ  -   JARO 2014              

BŘEZEN

20.-23.           JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ                                                                HRDOŇOV

29.-30.           MEMORIÁL M. DUCKEOVÉ, POHÁR ML – ZPMG                MARIÁNSKÉ LÁZNĚ   

DUBEN

5.                   ŽĎÁRSKÁ PAMPELIŠKA – ZPMG                                             ŽĎÁR N. SÁZAVOU

12.                 BŘECLAVSKÝ SNĚHULÁK – ZPMG                                        BŘECLAV 

                      JARNÍ POHODA ZPMG + ŽENY                                                 TÁBOR

13.                 VELIKONOČNÍ PERNÍČEK  - KPMG                                         BŘECLAV

                      VINOHRADSKÝ HROZEN                                                           PRAHA

                      ÚSTECKÝ POHÁR                                                                        ÚSTÍ NAD LABEM

26.                 POHÁR DOBRÉ VŮLE ZP + KP                                                  PRAHA

27.                 POHÁR ZŠ ÚŠOVICE, LÁZĚŇSKÝ POHÁR  - KPMG             MARIÁNSKÉ LÁZNĚ                                                     

KVĚTEN

3.                   KVĚTINOVÝ ZÁVOD          KPMG                                            PRAHA

                       ČARODĚJNICKÉ KOŠTĚ   ZPMG                                             PRAHA               

10.-11.           SPRING CUP ESG                                                                         PLZEŇ 

                       JARNÍ  POHÁR MĚSTA PLZNĚ                                                 PLZEŇ     

17.                  OP ZP + KP                                                                                    Č. BUDĚJOVICE     

18.                  ESG CUP III.                                                                                  OLOMOUC

???                 POHÁR KE DNI DĚTÍ       ZP + KP                                              PRAHA                                     

31.                  MČR ZPMG                                                                                    BŘECLAV    

ČERVEN

1.                     MČR – KPMG                                                                              BŘECLAV

                        ESG CUP IV.                                                                                PRAHA

7.                     MČR ESG – DĚTI, ESG  CUP V.                                                BRNO 

SRPEN

9. – 17.8.  LETNÍ SOUSTŘĚDĚNÍ                                                                       HRDOŇOV

Pohárové soutěže a závody  se doplňují dodatečně v průběhu celého období, sledujte proto stránky ČSMG, MG Meteor a nástěnky  - akce, kterých se zúčastníme, včetně nominace jednotlivých závodnic , budou zvlášť upřesněny /kalendář je pouze orientační!!! Pokud víte dopředu případnou neúčast na závodech /dovolená apod./, nahlaste, prosím ,co nejdříve !!!  Děkuji.                                                   Monika Bublíková

 

__________________

SOUTĚŽNÍ PROGRAM MG NA ROK 2014

ZÁKLADNÍ   PROGRAM  MG

 

O.kat.  B      roč. nar.   2008 a mladší           BN,  Akrobacie

              A                      2007   /2006/            BN,  Akrobacie

  I. kat.                            2005  -  2006            BN,  Švihadlo 

 II. kat.                            2003  -  2004           Švihadlo, Obruč

III. kat.                            2001  -  2002            Obruč, Míč

 IV.kat.                            2000  a starší            Švihadlo, Stuha

 

KOMBINOVANÝ PROGRAM  NA  ROK  2014

III. VT      roč. nar.      2003 – 2005     povin.    BN ,  volná   Šv 

 II. VT                          2001 – 2002     povin.    Ob,    volná   M  

  I. VT                          1998 –  2001     povin.     St,     volná   K

ŽENY                          1998  a starší     2 volné sestavy  s libovolným náčiním

 

ESTETICKÁ SKUPINOVÁ GYMNASTIKA  NA  ROK  2014

 

DĚTI  D             8 a ml.                    2006  a mladší   

DĚTI  C             8 - 10                      2004  -  2006      

DĚTI  B           10 - 12                      2002  -  2004      

DĚTI  A           12 - 14                      2000  -  2002

JUNIORKY     14 -16                       1998  -  2000

SENIORKY     16 a st.                      1998  a starší

 

SPOLEČNÉ SKLADBY LINIE B

0. kat.                   2007 a mladší                      bez náčiní

 I. kat.                  2005 a mladší                       bez náčiní

II. kat.                  2003 a mladší                       libovolné náčiní

III.kat.                  2001 – 2003                         libovolné náčiní

IV.kat.                  1999 - 2001                          švihadla nebo míče ??? 

V. kat.                  1998 a starší                          obruče a míče /švihadla/ ???

************************

ZPMG                                                                                         KPMG

0.B                                                                                              III. VTP  

1.PTÁKOVÁ PETRA                                                                1. DORČÁKOVÁ VANDA        04

2.NOVÁKOVÁ KATEŘINA 

3.NOWAKOVÁ AMÉLIE

4.JEŽKOVÁ LUCIE

5.ROBAUSCHOVÁ DOMINIKA                                             II. VTP

6.PODROUŽKOVÁ IVETA                                                      1. RADOŠOVÁ KRISTÝNA      01

7.ŠVECOVÁ DENISA                                                            2. NOVODVORSKÁ ELIŠKA    02

8.ŠTVÁNOVÁ ADÉLA

 

 

0.A                                                                                                I. VTP

1.VOLDŘICHOVÁ SOFIE      07                                               1. BOCKOVÁ BARBORA        98 

2.NOVÁKOVÁ KATEŘINA   07                                                  2. PINLOVÁ ADRIANA           98    

3.KOLGJERAJ KAROLÍNA    07                             

4.RAJSKÁ KATEŘINA            07

                                                     

                                                                                                       ŽENY

I.kat.   2005 – 2006                                                                        1. MIKOLÁŠOVÁ ŠÁRKA       90

                                                                                                     2. DRDLOVÁ NIKOLA             97   

1.PRIEGLOVÁ ANETA          05

2.HORKÁ KLÁRA                  05

3.RYJÁČKOVÁ MAGDA       05

4.KUBEŠOVÁ NELA              05

5.ŠTRBOVÁ JASMINE           05

6.ČÁPOVÁ MARKÉTA           05

7.ČÍŽKOVÁ BARBORA          06

8.ČECHOVÁ ELIŠKA              06

9.VAVROCHOVÁ ILONA       06

10.PROKOPOVÁ ANETA        05

 

 

II. kat.   2003  -  2004

1.VEJSADOVÁ KLÁRA          03

2.ZDRHOVÁ JANA                  03

3.STEJSKALOVÁ NIKOLA     03

4.KOPEČNÁ VIKTORIE          04

5.NOVOTNÁ NELA                 04

6.CHALUPOVÁ PETRA          04

 

 

III. kat.  2001  -  2002

1.HINDY LUCIE                         01

2.MIKOLÁŠOVÁ MARIKA       02

 

 

IV. kat.   2000  a starší

1.ŠTOJDLOVÁ MARTINA         96

2.STÁRKOVÁ DOMINIKA        97

3.BENDÍKOVÁ NIKOLA            99  

4.POLÍVKOVÁ VALENTÝNA   00

5.KREJSOVÁ LUCIE                   00